Jak opanować stanie na przedramionach - techniki FOREARMSTAND

Poradnik dodany przez: MiAnna
7562 0

Pole dance cieszy się coraz większą popularnością u kobiet. Taniec na rurze pozwoli na wyrzeźbienie ciała, jak i poprawi samopoczucie, czy przyczyni się do utraty zbędnych kilogramów. Świetnie sprawdzi się niezależnie od wieku. Taniec na rurze zapewnia relaks i odprężenie. Nauka tańca polecana jest dla każdej kobiety, wzmocni ją nie tylko fizycznie, ale wpłynie na większe zadowolenie z własnego ciała.
Jeżeli interesuje cię taniec na rurze zawsze możesz obejrzeć pole dance moves, dzięki któremu zdobędziesz nowe umiejętności. Przedstawione w filmikach praktyczne rady pomogą ci opanować kolejne figury, które sprawią, ze twój taniec na rurze będzie nie tylko ponętny, ale również akrobatyczny.
Stanie na rękach, czyli inaczej forearmstand, to ciekawa figura, która wydaje się skomplikowana, choć nie ma to wiele wspólnego z prawdą. Mogą ją wykonać nawet panie, które nie potrafią zrobić klasycznego stania na rękach. Oczywiście na samym początku należy przeprowadzić rozgrzewkę. Następnie opleć ręce na rurze delikatnie się wychyl i stań na głowie. Później zacznij odpychać się od podłogi i podciągać, aż uda ci się zarzucić nogi do góry. Gdy już stoisz na głowie, wyczuj stopami rurę, która pomoże ci utrzymać pion. Teraz pozostaje już tylko, ze stania na głowie odepchnąć się i cały ciężar przenieść na przedramiona. Zejście następuje poprzez ściągnięcie kolan do klatki piersiowej. Inną techniką jest ta oparta na pozycji rybki, czyli wypchniętej do przodu klatki piersiowej i wypchnięcie się bezpośrednio z przedramion do pozycji pionowej. Forearmstand jest doskonałą wyjściową pozycją do dalszych akrobacji. Jeśli będziesz odpowiednio rozciągnięta i poćwiczysz, możesz wykonać każdą figurę pole dance.

Szorty dostępne na: http://ironpoledance.pl/sklep/spodenki-iron-high/

Do poradnika Jak opanować stanie na przedramionach - techniki FOREARMSTAND przypisano następujące tagi:

taniec nauka tańca taniec na rurze pole dance pole dance moves forearmstand

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować stanie na przedramionach - techniki FOREARMSTAND skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...