Jak się rozciągać - pole dance - triki i instrukcja

Poradnik dodany przez: MiAnna
13606 0

Pole Dance już dawno wyszedł z ram, w które wrzucali go ludzi kojarzący ten sport wyłącznie z nocnymi klubami. Skoro zatem mówimy o sporcie trzeba podchodzić do niego tak, jak do każdego innego zajęcia tego typu jakim jest taniec. Warto zatem poznać kilka dodatkowych trików, które skuteczne ułatwią rozwój i działanie całego organizmu podczas bardziej wymagających akrobacji i figur. Chyba każdy, kto miał kontakt z Pole Dance zna takie pozycje, jak Straddle position, Fałka, V, Pancake, naleśnik, skłon w pozycji siedzącej na rozstawionych szeroko nogach. Giętkie, sprawne i zdolne do przekraczania granic ciało to podstawa pracy nad układami i wydolnością całego organizmu. Podstawą płynnego i pięknego ruchu jest przede wszystkim zdolność rozciągania mięśni. Gibkość i sprawność to zatem główne cechy, które wyróżniają naprawdę profesjonalnych tancerzy od osób, które pracują hobbystycznie. Nie zmienia o faktu, że jest to świetne ćwiczenia dla kobiet.
Dzięki kilku poradom, które można obejrzeć w filmiku możliwe stanie się nie tylko to, by w ogóle zacząć się rozciągać ale przejść krok po kroku aż do stanu, które będzie nie tylko zadowalający ale przejdzie daleko po za to co do tej pory wydawało się nieprzekraczalną granicą.
Najważniejsze jest jednak to, by przede wszystkim umieć zadbać o sobie i o to, by nie doprowadzać do sytuacji, w której ćwiczenia staja się źródłem naderwań, czy zwichnięć. Prawidłowo przeprowadzona rozgrzewka, rozciąganie będą skutkowały nie tylko długofalowo ale także znajdą swoje efekty przy każdym jednostkowym ćwiczeniu. Zatem warto sobie zacząć zasadnicze pytanie, które brzmi nie czy się robić ćwiczenia rozciągające by przynosiło to skuteczne efekty. Na tak postawione pytanie, odpowiedź znajduj się właśnie w tym filmie, w którym można też znaleźć inne triki pole Dance

Do poradnika Jak się rozciągać - pole dance - triki i instrukcja przypisano następujące tagi:

taniec rozciąganie ćwiczenia dla kobiet pole dance ćwiczenia rozciągające triki pole dance

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się rozciągać - pole dance - triki i instrukcja skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...