Jak sobie poradzić gdy zabraknie leków - dzika jabłoń

Poradnik dodany przez: Stenker
5445 0

Survival, to taka dyscyplina, która charakteryzuje się dużą eksploatacją naszego organizmu. Oczywiście ogromną zaletą jest to, że możemy znaleźć się dzięki niemu w wielu ciekawych miejscach, możemy się sprawdzić i pokazać na co naprawdę nas stać. Endorfiny wydzielają się wręcz w zastraszającym tempie, poziom adrenaliny rośnie, a my jesteśmy mega szczęśliwi, po prostu rozpiera nas od środka radość.

Ale co w przypadku kiedy techniki survivalu, które znamy nas zawiodą? Bushcraft i ludzie, którzy się nim zajmują znają wyjście z praktycznie każdej sytuacji. Nie każdy jednak jest tak przeszkolony jak oni i po prostu nie wie co zbierać w lesie, czy jak się po prostu zachować w danej sytuacji...

Jeśli zrobimy sobie krzywdę, bądź będziemy mieli problem ze stanem naszego zdrowia, to jakoś będzie trzeba sobie poradzić z tym. Dzika jabłoń może być ratunkiem dla takiej sytuacji.

Pamiętajcie, że zabawa w survival bardzo mocno ingeruje w nasze zdrowie, a także może narazić nasze życie, dlatego wszystko róbcie z głową.

Do poradnika Jak sobie poradzić gdy zabraknie leków - dzika jabłoń przypisano następujące tagi:

survival jabłka bushcraft techniki survivalu co zbierać w lesie dzika jabłoń

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sobie poradzić gdy zabraknie leków - dzika jabłoń skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...