Jak sprawdzić czy zachowujesz się jak dama

Znalazł: NieMaMnie
Źródło filmu: YouTube
16566 5

Zachowanie dziewczyn i zachowanie kobiet jest różne i dlatego ciężko jest cokolwiek tutaj oceniać. Ale z przymrużeniem oka można przyjąć kilka zasad związanych z wytwornym zachowaniem które obowiązywać powinno wszystkie damy. Ale wiecie, czasy się zmieniają i nie ma sensu nikogo demonizować. Dlatego ten filmik a la poradnik przyjmijcie jako coś na deser, na taką lekka rozrywkę w luźny sposób związaną z tematyką poradnikową. 

Zresztą nie ma co tu za dużo opisywać, tylko warto zobaczyć. Co prawda filmik bardziej dla płci pięknej ale faceci mogą też sobie pooglądać. A może jakieś zachowania tutaj pokazane pasować będą do waszych dziewczyn? 

Jak być damą to w dzisiejszych czasach trochę zapomniany temat, jednak jeżeli chcesz coś zmienić w swoim zachowaniu to na początek włącz ten filmik. Ale jeżeli czujesz się komfortowo z tym kim jesteś to nic nie zmieniaj na siłę, bo to nie będzie miało żadnego sensu. 

Test osobowości połączony z testem na zachowanie to może zbyt duże określenia tego filmu ale wideo jest mniej więcej w takim klimacie

Do poradnika Jak sprawdzić czy zachowujesz się jak dama przypisano następujące tagi:

poradniki z humorem śmieszne poradniki test osobowości test na zachowanie jak być damą wytworne zachowanie zachowanie dziewczyn zachowanie kobiet

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprawdzić czy zachowujesz się jak dama skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...