Jak flirtować

Jak flirtować

Flirt jest niezwykle przydatną umiejętnością, która pomoże Ci stworzyć związek, ale także zwróci uwagę płci przeciwnej. Dobre opanowanie sprawi, że Twoje życie towarzyskie stanie się lepsze.

Krok 1

Najpierw uwierz w siebie. Umiejętnie flirtowanie to przede wszystkim pewność siebie i pozytywna samoocena. Pamiętaj, aby dużo się uśmiechać i utrzymywać kontakt wzrokowy. Zrobi to wrażenie pewności siebie i zainteresowania drugą osobą. Staraj się być także wyluzowany i odprężony, jeśli tak nie jest – próbuj udawać :)

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zachowywać się na pierwszej randce

Krok 2

Każdą umiejętność trzeba ćwiczyć, dopiero wtedy będziesz mógł stać się w niej mistrzem. Dbaj o oddech - żuj gumę lub stosuj odświeżacz powietrza. Także używanie ładnych perfum lub wody kolońskiej podniesie Twoją atrakcyjność. Nie można jednak przesadzić z ilością –warto zadbać, aby całość była w miarę subtelny. Dbaj także o swój wygląd, takie małe szczegóły mają znaczenie w szybkim flircie.

Krok 3

Czego warto unikać? Szczególnie odpychającej mowy ciała, np. krzyżowania rąk czy zniechęcającej miny. Flirt też nie zawsze do czegoś prowadzi, możemy flirtować z osobami, których nie znamy lub których nigdy więcej nie spotkamy. Nie warto także przesadzać z aluzjami seksualnymi, w szczególności kiedy flirtujesz z osobą, której nie znasz. Sygnały wysyłane przez Ciebie, mogą zostać źle odebrane. Pamiętaj także, żeby nie flirtować z osobami, które Ci się nie podobają.

Krok 4

Pamiętaj, aby prawić drugiej osobie komplementy. Bacznie obserwuj zachowanie drugiej osoby i czytaj mowę jej ciała. Czy jest Tobą zainteresowana czy także flirtuje? Jeśli wydaje się znudzona i chce jak najszybciej wyjść, to trudno. Flirt to tylko gra, zabawa i nie bierz go na poważnie.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak flirtować skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!