Jaki wpływ na nasze myślenie i zachowanie ma zapach cytryny

Poradnik dodany przez: Granny
12702 5

Zapach cytryny łagodzi napięcie nerwowe i działa przeciwstresowo. Zapach cytryny ma nawet wpływ na sposób prowadzenia samochodu. W biurach, które sprzątane były środkami o cytrusowym zapachu wzrastał uwaga pracowników dzięki czemu popełniali oni mniej błędów. Prawda, że jest to niesamowite? 

Zapach cytryny jak widać ma wpływ na zdrowie oraz na nasze zachowanie. Nie bez znaczenia również zostaje jego wpływ na nasze myślenie. Dzięki zapachowi cytrusowemu czujemy się lepiej, możemy lepiej się skoncentrować na wykonywanych przez nas czynnościach. Ważne jest to by zapach ten nie był jednostajny, bo możemy się po prostu do niego przyzwyczaić. Warto mieć wtedy odświeżacz powietrza o cytrusowym zapachu i używać go w chwilach gdy musimy się skupić np. wykonując jakieś ważne czynności lub gdy czujemy się lekko zdenerwowani. 

Cytryna ma poza tym wiele innych właściwości, ale o nich dowiecie się w innych naszych filmikach, do których oczywiście serdecznie Was zapraszamy. Niech moc cytryny będzie z wami.

Do poradnika Jaki wpływ na nasze myślenie i zachowanie ma zapach cytryny przypisano następujące tagi:

cytryna zapach cytryny wpływ na zdrowie wpływ na zachowanie wpływ na myślenie jaki wpływ ma cytryna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki wpływ na nasze myślenie i zachowanie ma zapach cytryny skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...