Jak tańczyć na rurze - figura Superwoman

Poradnik dodany przez: MiAnna
3714 0

Are You a Superwoman? :) Superwoman reversed czyli odwrócony superman - figura w pole dance, w której każdy na początku naje się strachu! Punkty kluczowe omówione na filmiku. Daj sobie czas na dojście do tej figury, nie pospieszaj siebie. To ważne, by układ nerwowy nie był spanikowany, inaczej nie zachowasz kontroli nad swoim ciałem! Jeżeli masz przeprosty - skup się na blokowaniu ręki podporowej dużo wcześniej. NIGDY nie utrzymuj ciała na przeprostowanej ręce! Uwierz mi, tym sposobem może łatwiej Ci być na początku, ale w dalszym rozrachunku - będziesz miała kontuzję. Sprawdzaj różne wysokości ręki podporowej, by znaleźć idealną odległość od ciała dla siebie - różnimy się długością kończyn, więc nie ma jedynego złotego środka :)

Pole dance to świetne hobby dla dziewczyn, które staje się ostatnio coraz popularniejsze. Nauka tańca na rurze nie jest tak trudna jak mogłoby się wydawać. Po opanowaniu podstaw tańca, można śmiało przejść do trudniejszych figur w tańcu na rurze takich jak ta pokazana na filmiku, więc jeśli masz dużo wolnego czasu, lubisz nietypowe sporty i zastanawiasz się jakie hobby może mieć dziewczyna taka jak ty to śmiało możesz spróbować sił w tańcu na rurze. 

Więcej takich filmów i porad znajdziecie na kanale youtube'owym IRON POLE DANCE:
https://www.youtube.com/channel/UC5I0RjmNpaWhKnzTkQvb2dA

Pamiętajcie o odpowiedniej rozgrzewce przed ćwiczeniami bo dobrze rozgrzane mięśnie zawsze lepiej wpływają na trening. Jeśli za mało czasu poświęcimy rozciąganiu to w najlepszym wypadku będziemy mieć zakwasy, a w najgorszym - możemy nawet naciągnąć ścięgna. 

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - figura Superwoman przypisano następujące tagi:

taniec nauka tańca na rurze figury w tańcu na rurze figury w pole dance jakie hobby może mieć dziewczyna hobby dla dziewczyn

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - figura Superwoman skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...