Jak tańczyć na rurze - lekcja 12 cz. 2

Poradnik dodany przez: MiAnna
3690 0

W ostatnich latach ludzie przykładają coraz większą wagę do zdrowego stylu życia i ćwiczeń fizycznych. Jest to korzystne nie tylko dla zdrowia fizycznego ale także dla dobrego samopoczucia. Nie bez powodu mówi się o tym, że podczas ćwiczeń w organizmie wydzielają się endorfiny co wpływa na poprawę naszego humoru.

Rosnącą popularnością wśród kobiet (i nie tylko) cieszy się pole dance popularnie nazywany tańcem na rurze. Czemu coraz więcej osób wybiera taki rodzaj aktywności fizycznej zamiast zwykłego aerobiku?
Odpowiedź jest prosta. Pole dance jest treningiem pobudzającym do działania wszystkie mięśnie ponieważ jest bardzo intensywnym treningiem siłowym. To sprawia że jest bardzo wydajny i pomaga nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale również uzyskać wymarzoną sylwetkę. W dzisiejszym odcinku zajmiemy się kolejnym etapem, który odsłania przed Wami taniec na rurze. Ćwiczenia które wykonacie w tej drugiej części dwunastej lekcji są dość proste. Mamy dla Ciebie kilka porad dotyczących popularnego stylu motylkowego. Jakich? Przekonajcie się sami!!! ;)

Butterfly czyli.. Motylem byłam, ale... ;) Jeżeli wciąż dążysz do piękniejszego motylka - ten odcinek pokaże Ci wszystkie wskazówki, o których powinnaś pamiętać! Krok po kroku pokażę Ci etapy wchodzenia w figurę butterfly i wytłumaczę, na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Jak nauczyć się tańca na rurze? Jeżeli zaś już opanowałaś Butterly position, to może czas poeksperymentować z innym chwytem? :) Cup grip będzie wyzwaniem, ale zabawa zacznie się dopiero przy Baseball grip! Enjoy! Mam nadzieję, że będzie Ci się podobać i do zobaczenia!

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - lekcja 12 cz. 2 przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance jak nauczyć się tańca na rurze figura butterfly taniec na rurze ćwiczenia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - lekcja 12 cz. 2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...