Jak tańczyć na rurze - lekcja 4 cz. 3

Poradnik dodany przez: MiAnna
5906 0

Taniec, to dyscyplina, która spodoba się praktycznie każdej osobie. Jest ponętny, piękny, generalnie wzbudza emocje, pobudza pożądanie. Jest generalnie najlepszą rzeczą i sposobem na życie jaki może Was spotkać. 

Jedną z bardziej kontrowersyjnych i wzbudzających naprawdę spore oburzenie rzeczy jest taniec na rurze. W innych krajach jest to przyjmowane ciepło i traktowane jako pełnoprawny sport. Niestety w Naszym Zasiedmiogórogrodzie jest zgoła inaczej. Nie jest to aż tak przychylnie odbierane w społeczeństwie mimo iż były plany do włączenia POLE DANCE, do programu Igrzysk Olimpijskich. 

Ale dość o negatywach! Teraz pozytywy! Taniec na rurze, dla początkujących oczywiście, może być uprawiany w domowym zaciszu, dzięki czemu cały czas możecie być w formie. Ale... Bez rury w domu, specjalnej rury, która obraca się w okół własnej osi niestety nic nie zrobimy, ale spokojnie. Nie jest to drogi wydatek :). 

Balerina - jedna z figur w tańcu wyglądających bardzo ładnie zarówno na rurce obrotowej oraz jako figura statyczna. Wymaga mobilności barków oraz umiejętności siadania na rurce obrotowej. Przy dobrym rozciągnięciu nóg będzie wyglądać niezwykle zjawiskowo!

Zapraszam serdecznie do oglądania dzisiejszego odcinka i zachęcam do trenowania tańca jeżeli macie ochotę zobaczyć moje pozostałe filmy to zapraszam na mój kanał :)

Mam nadzieję, że wszystkie poledancowe dziewczyny zaglądną na mój kanał i zostawią suba. Dzięki temu będziecie mogły na bieżąco śledzić moje postępy, a także publikowane przeze mnie filmy. Bardzo chętnie odpowiadam na pytania w komentarzach, dlatego śmiało piszcie jeśli coś będzie Was nurtowało. 

 

 

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - lekcja 4 cz. 3 przypisano następujące tagi:

taniec rozciąganie nóg taniec na rurze figury w tańcu balerina rurka obrotowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - lekcja 4 cz. 3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...