Jak tańczyć na rurze - poczuj swoje ciało z Anią

Poradnik dodany przez: MiAnna
1974 0

Taniec na rurze cieszy się coraz większą popularnością. Wiele kobiet decyduje się na uprawianie tego sportu, ponieważ pozwala on na połączenie treningu z tańcem i jest bardzo kobiecy. W tym filmie poznamy instrukcje, które pozwolą na wykonanie wyjątkowo pięknego układu. Choreografia przeznaczona jest dla średnio zaawansowanych osób, które chcą podnieść swoje umiejętności i nauczyć się nowych figur.

Pole dance jest dyscypliną, która wymaga systematycznych treningów. Jednocześnie jest to doskonałe hobby dla dziewczyn, które chcą poprawić swoje samopoczucie, wyrzeźbić sylwetkę i zwiększyć koordynację ruchów. Aby prawidłowo wykonać wszystkie ćwiczenia na rurze potrzebna jest duża sprawność i równowaga. Taki taniec daje jednak również bardzo dużo satysfakcji, a wszystkie nowe umiejętności sprawiają prawdziwą radość. Pole dance moves są czasem trudne do opanowania i wymagają wielu prób, jednak pozwalają na stworzenie naprawdę widowiskowej choreografii.

W tym filmie zobaczymy jak krok po kroku wykonać naprawdę imponujący układ, który przeznaczony jest dla osób posiadających już doświadczenie w pole dance. Dzięki przejrzystym instrukcjom poznamy prawidłową technikę wszystkich ruchów, dzięki czemu choreografia stanie się znacznie łatwiejsza do wykonania, a my unikniemy kontuzji i urazów. Samodzielny trening to doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności i poprawienie kondycji. Poradnik został przygotowany przez doświadczone instruktorki, które przekazują niezbędną wiedzę w przystępny i interesujący sposób. Także osoby początkujące znajdą w tym filmie wiele przydatnych porad.

Anię znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/ramadaopole/

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - poczuj swoje ciało z Anią przypisano następujące tagi:

taniec choreografia taniec na rurze pole dance hobby dla dziewczyn pole dance moves

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - poczuj swoje ciało z Anią skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...