Jak tańczyć na rurze - pole dance - lekcja 4 cz. 2

Poradnik dodany przez: MiAnna
3428 0

Taniec, to dyscyplina, która spodoba się praktycznie każdej osobie. Jest ponętny, piękny, generalnie wzbudza emocje, pobudza pożądanie. Jest generalnie najlepszą rzeczą i sposobem na życie jaki może Was spotkać. 

Jedną z bardziej kontrowersyjnych i wzbudzających naprawdę spore oburzenie rzeczy jest taniec na rurze. W innych krajach jest to przyjmowane ciepło i traktowane jako pełnoprawny sport. Niestety w Naszym Zasiedmiogórogrodzie jest zgoła inaczej. Nie jest to aż tak przychylnie odbierane w społeczeństwie mimo iż były plany do włączenia POLE DANCE, do programu Igrzysk Olimpijskich. 

Ale dość o negatywach! Teraz pozytywy! Taniec na rurze, dla początkujących oczywiście, może być uprawiany w domowym zaciszu, dzięki czemu cały czas możecie być w formie. Ale... Bez rury w domu, specjalnej rury, która obraca się w okół własnej osi niestety nic nie zrobimy, ale spokojnie. Nie jest to drogi wydatek :).

 

Seated Pike - czyli ulubiona figura do pozowania dziewczyn z poziomu początkującego :) Jeżeli masz problem z rozciąganiem, a Twoja klatka piersiowa jest daaaleeeeko od ud, będziesz musiała poświęcić czas na rozluźnienie ud i pośladków - wierz mi, warto! Pika może być wykonywana wysoko jak i z głową nisko - wszystko zależy od poziomu Twojej odwagi i od tego, oczywiście, jak się ułożysz na rurce :) Tutaj jedna z propozycji.

Mam nadzieję, że wszystkie poledancowe dziewczyny zaglądną na mój kanał i zostawią suba. Dzięki temu będziecie mogły na bieżąco śledzić moje postępy, a także publikowane przeze mnie filmy. Bardzo chętnie odpowiadam na pytania w komentarzach, dlatego śmiało piszcie jeśli coś będzie Was nurtowało. 

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - pole dance - lekcja 4 cz. 2 przypisano następujące tagi:

taniec ćwiczenia w domu taniec na rurze pole dance seated pike taniec na rurze dla początkujących

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - pole dance - lekcja 4 cz. 2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...