Jak tańczyć na rurze - pole dance - lekcja 4 cz. 2

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Taniec
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 22.10.2016 / 08:00
  • Odsłony: 2 485
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

MiAnna

Do poradnika jak tańczyć na rurze - pole dance - lekcja 4 cz. 2 przypisano następujące tagi:

Taniec, to dyscyplina, która spodoba się praktycznie każdej osobie. Jest ponętny, piękny, generalnie wzbudza emocje, pobudza pożądanie. Jest generalnie najlepszą rzeczą i sposobem na życie jaki może Was spotkać. 

Jedną z bardziej kontrowersyjnych i wzbudzających naprawdę spore oburzenie rzeczy jest taniec na rurze. W innych krajach jest to przyjmowane ciepło i traktowane jako pełnoprawny sport. Niestety w Naszym Zasiedmiogórogrodzie jest zgoła inaczej. Nie jest to aż tak przychylnie odbierane w społeczeństwie mimo iż były plany do włączenia POLE DANCE, do programu Igrzysk Olimpijskich. 

Ale dość o negatywach! Teraz pozytywy! Taniec na rurze, dla początkujących oczywiście, może być uprawiany w domowym zaciszu, dzięki czemu cały czas możecie być w formie. Ale... Bez rury w domu, specjalnej rury, która obraca się w okół własnej osi niestety nic nie zrobimy, ale spokojnie. Nie jest to drogi wydatek :).

 

Seated Pike - czyli ulubiona figura do pozowania dziewczyn z poziomu początkującego :) Jeżeli masz problem z rozciąganiem, a Twoja klatka piersiowa jest daaaleeeeko od ud, będziesz musiała poświęcić czas na rozluźnienie ud i pośladków - wierz mi, warto! Pika może być wykonywana wysoko jak i z głową nisko - wszystko zależy od poziomu Twojej odwagi i od tego, oczywiście, jak się ułożysz na rurce :) Tutaj jedna z propozycji.

Mam nadzieję, że wszystkie poledancowe dziewczyny zaglądną na mój kanał i zostawią suba. Dzięki temu będziecie mogły na bieżąco śledzić moje postępy, a także publikowane przeze mnie filmy. Bardzo chętnie odpowiadam na pytania w komentarzach, dlatego śmiało piszcie jeśli coś będzie Was nurtowało. 

Kategoria: Muzyka > Taniec

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - pole dance - lekcja 4 cz. 2 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków