Jak tańczyć na rurze - rozgwiazda

Poradnik dodany przez: MiAnna
4778 0

Witajcie, 

dzisiaj znów zajmujemy się popularnym i modnym ostatnio tańcem na rurze. W tym odcinku traktującym o hobby dla dziewczyny zajmujemy się figurami pole dance pokażemy Wam, jak zrobić starfish (czyli z angielskiego rozgwiazdę). Taka dość popularna akrobacja wygląda naprawdę ciekawie i może wywoływać sporo zachwytu. Dla początkujących tancerzy może wydawać się bardzo trudna, lub wręcz niemożliwa do wykonania. Nic bardziej mylnego. Ta pięknie podkreślająca nogi figura wcale nie jest jakaś kosmicznie trudna do wykonania, wystarczy jedynie nieco systematycznych ćwiczeń, a jesteśmy pewni, że z pewnością opanujecie nie tylko taką, ale i wiele innych akrobacji błyskawicznie. Dlatego zachęcamy Was do ćwiczeń i treningów w tym hobby dla dziewczyny, które pomogą Wam poradzić sobie z dowolnym zadaniem, nawet jeśli z początku wydają się Wam wręcz niemożliwe do wykonania. Powodzenia i pamiętajcie, aby nie zrażać się na początku niepowodzeniami, bo tylko dzięki temu opanujecie każdy taniec, bądź dowolną inna dziedzinę taką jak granie na instrumencie, sport, aktorstwo, czy tricki.

Nasz Starfish uratowany! :) czas na analizę Rozgwiazdy - figury pole dance wdzięcznie akcentującej nawet najkrótsze nogi. Starfish będzie doskonałą figurą przechodnią w tańcu na rurze, dlatego potrenuj ją na obie strony. Wszystkie porady techniczne znajdziesz w filmiku, jeżeli zaś szukasz czegoś na wzmocnienie lub rozciągniecie, zapraszam na naszą stronę www.ironpoledance.pl/sklep

Pamiętaj, aby w tym tańcu trzymać plecy prosto, a stopy obciagnięte! I napisz, jeżeli wciąż będziesz miała z Rozgwiazdą problem ;)

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - rozgwiazda przypisano następujące tagi:

taniec rozgwiazda taniec na rurze figury pole dance hobby dla dziewczyny starfish

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - rozgwiazda skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...