Jak tworzyć potwornie ogromne bańki mydlane

Poradnik dodany przez: borekpriv
125188 4.83

Kolejny przepis na wielkie bańki mydlane. Zaskocz sam siebie, znajomych, dzieci, kota i psa :)  Dzieci jak widza takie giganty to wpadają w szał niczym zombie widzące mózg :) No i spiesz się bo koniec sezonu już niedługo a w ujemnych temperaturach banieczki nie wychodzą. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to najlepsze warunki do puszczania baniek mydlanych to nie środek lata i gorączka padającą z nieba a pochmurne, wilgotne dni. A najlepsza pora w te dni to rano lub wieczór. 

No ale sama technika robienia baniek mydlanych to nie wszystko. Bez odpowiedniego płynu do baniek mydlanych nic nie zdziałasz. Duże bańki mydlane wymagają sprawdzonego przepisu na płyn do baniek i dlatego najważniejsze to trzymać się przepisu. Tutaj nie ma kompromisów.
Ze względu na zawarty w płynie do baniek mydlanych detergent, płyn nie nadaje się do zabaw dla dzieci. Trzeba zachować ostrożność i mieć wszystko pod kontrolą. Ogromne bańki mydlane dasz radę wykonać samemu, tylko na litość boską, trzymaj się przepisu. 

Składniki:

  • 5 litrów wody
  • 1 gram WSR 301 (ewentualnie J-lube 4 gramy)
  • 0.5 litra Fairy Professional (ewentualnie inne Fairy ale bez balsamu do paznokci; Lemon; Jabłko; Granat i Czerwona Pomarańcza)
  • Bardzo ważne jest wymieszanie wszystkich składników

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć potwornie ogromne bańki mydlane skomentowało 5 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...