Jak usunąć stara powłokę z mebli - test czterech środków

Poradnik dodany przez: Lekkayt
4948 0

Cześć i czołem,

skoro tutaj trafiliście, to z pewnością interesujecie się renowacją mebli. Dzisiaj zajmiemy się oczyszczaniem drewna i usuwaniem starych powłok. Jeśli chcecie przygotować meble do malowania, to nie obejdzie się bez usuwania farby z mebli, co pozwoli na przywrócenie mu dawnego blasku.

Test środków do usuwania i zmywania starych powłok. Pod lupą cztery firmy: Bondex, Dragon, V33, OSMO. Sprawdź, który zdał egzamin najlepiej. Mam nadzieję, że mój test okaże się być pomocny dla wszystkich tych, którzy zabierają się za renowację mebli. Oceń efekty i dopasuj chemię do swoich potrzeb!Jak usunąć starą powłokę lakierniczą lub farbę z np. starego mebla, futryn i drzwi? Środki są łatwo dostępne w sieciówkach typu: Castorama, Leroy Merlin, OBI oraz na Allegro.

Dzięki dobrze dobranym preparatom do oczyszczania drewna uda Wam się szybko, sprawnie i bezboleśnie usunąć farbę z mebli, co pozwoli nam na przygotowanie mebli do malowania a przez to znacznie sprawniejszą renowację mebli, co z pewnością zaprocentuje na przyszłość. Życzymy Wam miłej zabawy i do zobaczenia w kolejnych filmach, gdzie znajdziecie masę ciekawych i odjazdowych patentów związanych z recyklingiem starych szafek, biurek, stołów i innych mebli, które mają lata świetności już za sobą, a jednak wciąż kuszą swoim urokiem. 

Co tu jeszcze dodać? Może to, że samodzielna zabawa z umeblowaniem mieszkania za pomocą rzeczy handmade nie tylko będzie cudowną przygodą, ale pozwoli także na przygotowanie wszystkiego dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy bez wydawania gotówki, której przecież nigdy nie mamy zbyt wiele, na opłacanie doświadczonego stolarza. 

Do poradnika Jak usunąć stara powłokę z mebli - test czterech środków przypisano następujące tagi:

renowacja mebli usuwanie farby z mebli oczyszczanie drewna usuwanie starych powłok przygotowanie mebli do malowania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak usunąć stara powłokę z mebli - test czterech środków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...