Jak wykonać fantastyczny efekt za pomocą waty stalowej

Znalazł: Dworzanin
Źródło filmu: YouTube
42481 0

Wata stalowa dla większości ludzi to zwykłe pojęcie, które ich nie dotyczy. No bo przecież ilu z was w ogóle wie co to jest wata stalowa? Ale człowiek uczy się całe życie i zawsze coś nas jeszcze w życiu zaskoczy. Dzięki temu poradnikowi, na pewno część z was zaznajomi się  z watą stalową i zacznie jej używać ale ... w innym celu niż jej pierwotne przeznaczenie. Mianowicie dzięki wacie stalowej stworzymy cudowne i piękne efekty pirotechniczne. Taki pokaz iskier przykładowo będzie świetnie wyglądał na Sylwestra. Uwierzcie mi, że przyciągnie większą uwagę niż fajerwerki na niebie. 

Poza tym, takie fajerwerki nie szkodzą środowisku. Jedyny produktem uboczny przy spalaniu waty stalowej jest rdza, która naturalnie występuje na całym świecie. 

Efekty pirotechniczne takie jak ten są też relatywnie bezpieczne. Wystarczy mieć grubą bawełniana odzież i okulary ochronne a wszystko powinno być ok. Tylko uważajcie aby nigdzie nie zaprószyć ognia. Szczególnie kiedy taki pokaz wykonujecie w wakacje. 

Do poradnika Jak wykonać fantastyczny efekt za pomocą waty stalowej przypisano następujące tagi:

fajerwerki pirotechnika sylwester iskry pokaz iskier wata stalowa na sylwestra ciekawe pokazy efekty pirotechniczne pirotechnika amatorska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać fantastyczny efekt za pomocą waty stalowej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...