Jak wykonać modną kartkę w stylu galaxy bokeh

Poradnik dodany przez: szeszelnik
6097 0

Z tego prostego filmiku dowiemy się, jak wykonać efektowną kartkę dla bliskiej nam osoby, aby podarować ją w prezencie z okazji rocznicy, jak również jako upominek. Takie ozdoby z papieruprezentują się doskonale, dzięki czemu robią wrażenie na każdym, kto ma okazja jest otrzymać. Dodają również energii i wpływają pozytywnie na naszą kreatywność.
Tak przygotowane gadżety z pewnością wzbudzą zachwyt, a na dodatek będą się świetnie nadawały jako projekty na zajęcia kreatywne organizowane w szkoła i na terapiach. Zwykłe origami dla dzieci może przemienić się w fascynujący projekt, dzięki któremu będziemy w stanie odmienić szarą kartkę w coś wyjątkowego i pięknego.
Wszelkiego rodzaju ozdoby z papieru przygotowane tą techniką idealnie nadają się do tego, aby zaprezentować się również jako dekorację na stole, półce czy w ramce na ścianie. Ta technika pozwala również na wykonanie innych ciekawych projektów, ponieważ metodą origami krok po kroku dowiemy się, jaki jest sekret takiego DIY.
Kartka, która prezentuje mieniące się kosmiczne barwy galaktyki, świetnie sprawdza się jako pamiątka podarowana z okazji Dnia Matki, Babci, Ojca czy Dziadka. Również na inne uroczystości rocznicowe będzie doskonale pasowała do prezentu. Jest stylowa i pomysłowa, a dzięki temu, że wykorzystujemy origami dla dzieci może być przygotowana także przez najmłodszych. Stąd też warto wybrać ten tutorial i pomóc dziecku wykonać takie origami. Sprawi mu to radość, a jednocześnie będzie świetnym materiałem rozwijającym kreatywność, a umiejętność ta będzie procentowała dalej w dorosłym życiu, kiedy będą musiały mierzyć się z problemami życia codziennego.

BLOG: https://www.mishellka.com/ 

Do poradnika Jak wykonać modną kartkę w stylu galaxy bokeh przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać modną kartkę w stylu galaxy bokeh skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...