Jak wykonać śnieżynkę z pasków papieru

Poradnik dodany przez: MaFiloska
6225 0

Zabawa przybiera różne formy, a najbardziej rozwijające są te, które czegoś nas uczą. Może to być sport, gry logiczne, czytanie i pisanie, słuchanie muzyki albo zajęcia plastyczne. Od wielu lat ozdoby z papieru stanowią idealne źródło aktywności, która pobudza umysł: uczy skupienia i ćwiczy zdolności manualne dzieci i dorosłych. Ma również możliwości terapeutyczne. Dlatego powyższy DIY świetnie nadaje się dla wszystkich tych, którzy potrzebują inspiracji do przygotowania zajęć albo chcą samodzielnie zorganizować sobie czas wolny. Przystępnie pokazana metoda wykonania śnieżynki z papieru będzie doskonałym sposobem na nudę, zajęcie rąk i ćwiczenie koncentracji w praktyczny sposób.
Ponadto origami to idealne zajęcie dla osób, które nie lubią tracić czasu, nie mają pieniędzy na drogie materiały albo zwyczajnie czasu na bardziej skomplikowane projekty. Ten filmik w kilku prostych krokach podpowiada, jak przygotować śnieżynki z papieru. Nie potrzeba do tego szczególnego talentu ani zdolności plastycznych. Jedynie czasu i chęci, aby obejrzeć wideo i naśladować wszystkie zaprezentowane na nim kroki.
Już w kilka minut nasze ozdoby świąteczne będą w zasięgu ręki. Będziemy je mogli zawiesić na oknie, choince, drzwiach, szafce, półce, gdzie tylko będziemy widzieli dla nich miejsce. Dlatego, jeżeli wykonać ozdoby z papieru do naszego salonu, oknu, biura albo innego pomieszczenia, powyższy DIY idealnie nada się jako prosta i przejrzysta instrukcja. Jeżeli lubimy kreatywnie spędzać czas, chcemy odreagować stres albo znaleźć zajęcie dla naszych dzieci, to za sprawą tego tutorialu będziemy w stanie znaleźć idealną metodę. Będzie pasowała do naszych celów.

Składniki:

  • 2 paski papieru (30x2 cm)
  • 8 pasków papieru (25x2 cm)
  • 16 pasków papieru (21x2 cm)
  • 16 pasków papieru (19x2 cm)
  • klej w sztyfcie
  • klej na gorąco
  • lakier do paznokci
  • Nasz profil na: https://www.facebook.com/LubieTworzyc

Do poradnika Jak wykonać śnieżynkę z pasków papieru przypisano następujące tagi:

origami ozdoby świąteczne diy ozdoby z papieru śnieżynki z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać śnieżynkę z pasków papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...