Jak wykorzystać gips w ciekawy sposób

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 15.02.2017 / 08:00
  • Odsłony: 2 374
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika jak wykorzystać gips w ciekawy sposób przypisano następujące tagi:

Cześć majsterkowicze,

witajcie w najnowszej „Solówce”, którą tym razem przygotował dla Was Primosz z „5 Sposobów na…” wspólnie z Castorama Polska. Wśród ciekawych patentów, które możecie znaleźć w innych odcinkach znajduje się masa fajnych rzeczy do zrobienia w domu, pomysłów do domu czy ciekawych lifehacków. W dzisiejszym odcinku wspomniany wyżej Primosz zaprezentuje Wam ciekawy sposób na wykorzystanie gipsu. A mianowicie pokaże, jak zrobić lampki, które mimo wręcz podejrzanie niskiej ceny, świetnie sprawdzą się w lofcie. Właśnie to jest najlepsze w majsterkowaniu! Dzięki odrobinie pomysłowości i samozaparcia uda się często zaoszczędzić sporo kasy i przygotować ciekawe, stylowe meble i gadżety, których nie powstydziłby się nie jeden znany i ceniony designer, którego usługi kosztują w tysiącach.

Siemanko, zza wielkiej wody przyszła do nas moda na lofty. Stare fabryki cegła i pasujący do całości wystrój i gadżety. Niestety, taki wystrój wnętrz potrafi zmarnować domowy budżet. Sprawdźcie dzisiejszą „Solówkę”, w której pokażemy Wam, jak zrobić odjechane lampy w industrialnym stylu! Zrobimy je z wykorzystaniem gipsu i fajne rzeczy do zrobienia w domu. Spróbuj sam!

Najnowszą gazetkę promocyjną Castorama Polska znajdziecie tutaj: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Siemanko, zza wielkiej wody przyszła do nas moda na lofty. Niestety, taki wystrój wnętrz potrafi zmarnować domowy budżet. Sprawdźcie dzisiejszą „Solówkę”, w której pokażemy Wam, jak zrobić odjechane lampy w industrialnym stylu!                         

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać gips w ciekawy sposób skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków