Jak zabezpieczyć się na wyprawie survivalowej - Aplikacja Ratunek

Poradnik dodany przez: Ton1k
6163 4

Survival, to naprawdę ciekawa i wspaniała dyscyplina, która sprawia, że adrenalina buzuje nam we krwi, endorfiny rozchodzą się po całym ciele i czujemy się po prostu niesamowicie :). Ogarnięci euforią docieramy w miejsca gdzie nie zawsze chcielibyśmy się znaleźć, bądź znajdujemy się w akurat całkiem ciekawej lokalizacji, ale mamy problem z powrotem do naszego obozowiska czy domu. Survival dla początkujących powinien troszkę inaczej wyglądać, niż ten dla osób zaawansowanych, ale niektórzy po prostu o tym zapominają. Co wtedy robić?

Wtedy przydaje się coś takiego jak aplikacja ratunek. Nie znacie jej? A powinniście, jeśli interesujecie się szeroko pojętą sztuką przetrwania :). Co ta aplikacja oferuje? A no wiele, jak na przykład automatyczne wysyłanie smsów. Sami przyznacie, że przydaje się to w wielu miejscach. Aplikacje na androida, które instalujecie powinniście wzbogacić o ten tytuł :). Survival i aplikacje? Od dzisiaj już tak!

Zapraszamy na warsztaty sztuki przetrwania - Survival dla Zielonych. Więcej na www.bushcraftowy.pl/sklep

Do poradnika Jak zabezpieczyć się na wyprawie survivalowej - Aplikacja Ratunek przypisano następujące tagi:

survival aplikacje na androida survival aplikacje survival dla początkujących aplikacja ratunek automatyczne wysyłanie smsów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zabezpieczyć się na wyprawie survivalowej - Aplikacja Ratunek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...