Jak zamocować ozdobną listwę pod sufitem

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
2547 0

Zapraszamy do nas: http://www.castorama.pl/

Listwy przysufitowe to uniwersalna dekoracja którą można wykorzystać w różnych pomieszczeniach. Z tego filmu dowiemy się w jaki sposób montować tego typu listwy, żeby osiągnąć estetyczny efekt. Instrukcje wyjaśniają jakie narzędzia oraz materiały będą potrzebne do wykonania tej pracy oraz w jaki sposób przygotować listwę do montażu.

Listwy przysufitowe styropianowe mają kilka zalet. Przede wszystkim można je bardzo łatwo przymocować do ściany. Nie wymaga to wiercenia otworów i stosowania wkrętów, wystarczy jedynie odpowiedni klej. Jednocześnie takie listwy dają pomieszczeniom elegancki, klasyczny wygląd. Nadają się idealnie do tradycyjnych wnętrz, ale możemy je również zastosować w bardziej minimalistycznych, nowoczesnych aranżacjach. Jest to ciekawy pomysł do pokoju takiego jak salon lub sypialnia. Planując remont mieszkania, powinniśmy zwrócić uwagę między innymi na dobranie estetycznych dodatków, które pozwolą stworzyć wyjątkową atmosferę. Listwy przysufitowe Castorama to dekoracja, którą warto wziąć pod uwagę, ponieważ bez problemu zamontujemy ją samodzielnie i będzie się prezentować bardzo estetycznie.

Budowa i remonty to zazwyczaj dosyć kosztowne przedsięwzięcie, warto jednak pamiętać, że możemy kupić wiele ciekawych produktów za stosunkowo nieduże pieniądze. Do takich produktów należą listwy przysufitowe. Ich montaż nie wymaga zatrudnienia fachowca, ani dużych umiejętności. Poradnik zawiera wszystkie niezbędne instrukcje, dzięki którym samodzielnie przykleimy listwy przysufitowe styropianowe w każdym pokoju, tworząc w ten sposób interesującą dekorację pomieszczenia.

Do poradnika Jak zamocować ozdobną listwę pod sufitem przypisano następujące tagi:

budowa i remonty remont mieszkania listwy przysufitowe listwy przysufitowe styropianowe listwy przysufitowe castorama pomysł do pokoju

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamocować ozdobną listwę pod sufitem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...