Jak tańczyć na rurze - chwyty średniozaawansowane

Poradnik dodany przez: MiAnna
3852 0

Taniec jest dyscypliną, która towarzyszy nam od setek tysięcy lat. Tańczy się praktycznie od zawsze. Jednakże, w miarę z upływem czasu, pojawiają się coraz to nowe techniki tańca. Jedną z nich jest właśnie taniec na rurze, czyli tak zwany pole dance, o którym już na pewno słyszeliście.
Figur pole dance możecie nauczyc się w każdej szkole tańca, która oferuje taką usługe i posiada wykwalifikowanych trenerów (zazwyczaj trenerki ;-)). Pole dance, może być ciekawa formąhobby dla dziewczyny podczas, którego, nauczycie się jak chwyta rurę i jak z nią współpracować, aby osiągnąć zachwycające efekty. Przy okazji, bardzo wzmocnicie swoje ciało, nabierając mięśni oraz elastyczności. Czy nie brzmi to fantastycznie?
W tym odcinku, pokazuję Ci kilka sposobów na trzymanie rury oraz kilka podstawowych figur, z którymi mozna zaczać swoją przygode z tą niezwykłą dyscypliną jaką jest pole dance.
UWAGA: pole dance nauka w domu to hasło, które nie powinno przyjść Ci raczej do głowy. Aby uczyć się tej dyscypliny, potrzebna jest dobrze wyprofilowana rurka, z obowiązkowym materacem na podłożu, aby nie zrobić sobie żadnej krzywdy przy upadku. W dodatku, będą tutaj niezbędne, rady dobrze wykwalifikowanego trenera, który pomoże w chwytach i figurach i na pewno nieraz zapobiegnie nieszczęściu.
Ponadto, powinnaś, przed nauką tańca na rurze odwiedzić lekarza pierwszego kontaktu, i dowiedzieć się, czy aby na pewno możesz uczestniczyć w zajęciach z tej dyscypliny.
Kiedy już to zrobisz, masz pełne prawo, aby zacząć działać. :-)
Jeżeli podobał Ci się mój film, zachęcam Cię do subskrybcji kanału, oraz do komentowania.

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - chwyty średniozaawansowane przypisano następujące tagi:

taniec szkoła tańca taniec na rurze figury pole dance hobby dla dziewczyny pole dance nauka w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - chwyty średniozaawansowane skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...