Jak złożyć antyczną piramidę z papieru

Poradnik dodany przez: Onso
58576 5

Piramida z papieru wykonana metodą klasycznego origami. Jedna kwadratowa kartka papieru wystarczy aby zbudować zamkniętą piramidę. Poziom trudności można określić jako średni. W poradniku wszystko dokładnie jest pokazane a dodatkowo są schematy danego złożenia które jest akurat wykonywane na filmie. Kiedy już zrobisz takie złożenie to może zechcesz spróbować zrobić większą piramidę używając większego kwadratu z papieru. Zobacz na początku poradniku dwie inne, większe wersje takiej właśnie piramidy. W internecie można znaleźć prostszy sposób składania takiej piramidy za pomocą origami modułowego. Która wersja lepsza? Ciężko powiedzieć. Ale jeżeli coś można złożyć metodą origami klasycznego to zawsze jest lepszy efekt kiedy wiemy, że np. taka piramida została złożona tylko z jednej kartki papieru.

Składniki:

  • Kolorowy papier 20 cm na 20 cm (pozostałe dwie piramidy widoczne w filmiku złożone zostały za pomocą papieru 25 cm x 25 cm i 32 cm x 32 cm)

Do poradnika Jak złożyć antyczną piramidę z papieru przypisano następujące tagi:

origami papierowa piramida piramida z papieru składanie piramidy z papieru origami budowle budowle z kartonu origami pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak złożyć antyczną piramidę z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...