Jak zmodyfikować rower - montaż pegów

Poradnik dodany przez: romazz
7600 0

Powyższy filmik idealnie nadaje się jako zbiór wskazówek dla miłośników majsterkowania przy rowerze. Każdy serwis rowerowy kosztuje, dlatego też możemy spróbować samodzielnie zamontować niektóre popularniejsze elementy, zwłaszcza, gdy dysponujemy dostępem do tak ciekawego i fachowego wideo. Dowiemy się z niego, czym tak naprawdę są pegi, oraz jaka jest ich podstawowa funkcja.
Jeżeli lubimy uprawiać sporty ekstremalne, a przynajmniej zastanawiamy się nad tym, czy jest to zajęcie dla nas, o możemy dzięki temu filmikowi przygotować nasz rower BMX na takie wyzwanie. Wystarczy jedna modyfikacja – wideo podpowiada nam, na co powinniśmy uważać i do czego tak naprawdę ona służy.
Obecnie różnorodne części rowerowe są szeroko dostępne w każdym sklepie specjalistycznym w Internecie w przystępnych cenach. Dlatego też, jeżeli nie boimy się samodzielnego majsterkowania przy naszym rowerze, możemy takie przeróbki wykonać sami.
Aby poprawnie wykonywać sporty ekstremalne, powinniśmy posiadać dobrze wyposażony sprzęt. Zamontowane i stabilne pegi, które umożliwią wykonywanie skomplikowanych ewolucji, jednocześnie zapewnią widowiskowe triki. Nie musimy umieć ich montować, jednak dzięki temu filmikowi, zdołamy to zrobić samodzielnie. Wystarczy znaleźć dobrze wyposażony serwis rowerowyw Internecie, a następnie przystąpić do majsterkowania.
Gdy tylko zdobędziemy podstawową wiedzę oraz wprawę w wykonywaniu napraw i usterek, to ani pegi ani inne elementy BMX nie będą stanowiły dla nas żadnego wyzwania. Poznamy wszystkie najważniejsze części rowerowe, a na dodatek będziemy w stanie sami dokonać konkretnych przeróbek.

Instagram: @kamilstunts

Do poradnika Jak zmodyfikować rower - montaż pegów przypisano następujące tagi:

serwis rowerowy sporty ekstremalne pegi rower bmx części rowerowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmodyfikować rower - montaż pegów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...