Jak zmysłowo tańczyć na rurze

Poradnik dodany przez: MiAnna
5123 0

Szukasz fajnego hobby dla dziewczyny? Czy chcesz dodać do swojego repertuaru zmysłowy ruch? A może wydaje Ci się, że nigdy się nie nauczysz? Pokażę Ci tajniki seksownego poruszania się! Sama się przekonasz, że taniec może stać zmysłowym tańcem, który przyniesie Ci bardzo dużo radości!

Nie musisz być młoda/piękna/zdolna by wytrenować sensualny ruch i sprawić, że zmysłowy taniec stanie się ciekawym hobby w domu. Zmysłowość rodzi się w głowie - jeżeli bardzo chcesz, i jesteś gotowa trenować - pomogę Ci rozgryźć "co jak i z czym" :) Nie jest to takie trudne, więc niczego się nie obawiaj i zobacz, że Ty także możesz zmysłowo tańczyć.

Włącz jakąś rockową balladę lub coś "lulającego" i rozluźnij się na początek. Rozpuść włosy (nie muszą być prosto od fryzjera), przygaś światło. Dzięki temu sprawisz, że w pomieszczeniu zapanuje odpowiednia atmosfera, która idealnie pasuje do takiego tańca.

Myślisz, że chodzi o taniec na rurze nazywany również pole dance? Otóż nie! Może Cię zaskoczę, ale do tego tańca wcale nie potrzebujesz rury, możesz opierać się o krzesło.

Załóż coś na ramiączkach, najlepiej opiętego - chyba, że czujesz się niekomfortowo - wtedy załóż koszulkę oversize, najlepiej jak będzie z jednym odkrytym ramieniem. Muzyka, oświetlenie i strój bardzo wpływają na to, jak się czujesz i poruszasz. Wsłuchaj się nie tylko w mój głos, ale i w swoje ciało. Uczucie bycia z drewna, to efekt stresu, napięcia i poczucia niepewności - odrzuć opinię innych o sobie. Jesteś TYM, kim CHCESZ być! Baw się tym co robisz i ciesz się każdą chwilą! To wszystko sprawi, że będziesz zadowolona z siebie i zadowolona ze swojego ciekawego hobby w domu.

Do poradnika Jak zmysłowo tańczyć na rurze przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance zmysłowy taniec fajne hobby dla dziewczyny ciekawe hobby w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmysłowo tańczyć na rurze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...