Jak zostać preppersem - bezpieczeństwo

Poradnik dodany przez: Stenker
13133 5

Tym razem Adolf Kudliński opowie wam o tym, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w mieście. Będą to totalne podstawy, które każdy z nas powinien znać. Obecnie czujemy się bezpiecznie w swoich domach i miastach i nawet nie dopuszczamy do siebie myśli, że coś w tym temacie mogłoby się zmienić. Jedyne czego się boimy to zarysowanego samochodu lub zgubienia telefonu. Ale zagrożenia jakie mogą na nas czekać są o wiele bardziej poważne. Miejmy nadzieję, że nic złego nie nastąpi ale patrząc na historię świata, od razu widać, że czasy pokoju i spokoju zawsze mijają. Preppersi o tym wiedzą i dlatego są przygotowani na wszystko i na każdą sytuację. Przyjrzyjmy się temu jak się bronić w mieście i jak przygotować się na apokalipsę i na każdy inny kataklizm. 

W tym poradniku nie chodzi tylko o obronę w sensie walki. Bezpieczeństwo to cała gama rzeczy o które trzeba zadbać aby przeżyć bezpiecznie różne sytuacje i zagrożenia. Survival w mieście oraz bezpieczeństwo w mieście i nie tylko warto zobaczyć i poznać.

Do poradnika Jak zostać preppersem - bezpieczeństwo przypisano następujące tagi:

survival preppersi bezpieczeństwo w mieście jak się bronić w mieście jak się przygotować na apokalipsę survival w mieście

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zostać preppersem - bezpieczeństwo skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...