Jak zrobić 3 genialne rzeczy na imprezę

Poradnik dodany przez: krilan1995
3652 0

Z pewnością każdy na dźwięk słowa impreza znacznie się ożywia. Niezależnie od tego, czy są to zwykłe urodziny, czy też może np. wieczór kawalerski zależy nam na tym, aby zabawa się udała i wszystko poszło po naszej myśli. Istotne jest między innymi to, aby zadbać o dużą ilość rozmaitych atrakcji, najlepiej jakichś oryginalnych. Jak zrobić 3 naprawdę genialne rzeczy na imprezę?

Do pierwszej rzeczy potrzebne nam jest puste opakowanie po Pringlesach. Należy odrysować denko na kartonie, wyciąć je i włożyć do środka opakowania. Następnie uciąć fragment przezroczystej rurki i przymocować ją do powietrza w sprayu. W opakowaniu należy zrobić dziurkę i przymocować rurkę ze sprayem. Kolejny krok do wsypanie confetti do pudełka i zakrycie go pokrywką. Dzięki temu uzyskamy istny wybuch confetti po wstrzyknięciu powietrza.
Aby zrobić drugi przedmiot, należy wyciąć prostokąt z białej pianki. Następnie pozaznaczać w równych odległościach kropki i zrobić dziurki scyzorykiem. Do dziurek trzeba przymocować zapałki. Z pianki należy wyciąć boki do naszej konstrukcji oraz podstawki tylne, tak aby mogła ona stać, a zapałki byłyby poziomo. Następnie należy wlać napoje do małych kubeczków i postawić pod dolnymi zapałkami, dzięki temu uzyskujemy grę (spuszczać od góry kapsel, gdzie wpadnie, to trzeba wypić).
Trzeci przedmiot wymaga puszek po napoju. Należy odciąć denka, a boczną ścianę owinąć wokół flamastra. Następnie przymocować do do jednego denka, a na to nałożyć podziurkowane drugie. Kolejnym etapem jest przymocowanie całości do drugiej puszki i zrobienie w niej dziurki, z której poprowadzimy rurkę.
Otrzymane gadżety znacznie umilą nam różne gry imprezowe, zwłaszcza gry alkoholowe.

Do poradnika Jak zrobić 3 genialne rzeczy na imprezę przypisano następujące tagi:

impreza zabawa kawalerski gry imprezowe gry alkoholowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 genialne rzeczy na imprezę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...