Jak zrobić ciekawe gadżety dla zwierząt

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
2254 0

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, ale też w przypadku zwykłych, codziennych okazji oraz dlatego, że kochamy naszego domowe zwierzęta, Sprytne Babki przygotowały kilka ciekawych propozycji. Przygotujemy paśnik dla królika, torbę dla świnki morskiej, rękawicę do czesania i organizer dla pas, a także znajdzie się w tym zestawie zabawka dla kota.

Z pewnością każdy gryzoń będzie zadowolony, kiedy dostanie w prezencie, z okazji swojego święta, fajne i pomysłowego gadżety dla zwierząt, z których i on będzie mógł skorzystać.
Jeżeli tylko drzemie w nas ukryty majsterkowicz, bądź szukamy ciekawego sposobu na pobudzenie naszej twórczej natury, to powinniśmy śmiało skorzystać z tego prostego tutorialu. Znajdują się na nim ciekawe propozycje zarówno dla psa i kota, ale będą mogły na nich skorzystać również gryzonie, które często są pomijane w filmikach typu DIY.
Jeżeli tylko posiadamy w domu zwierzęta, to z pewnością będziemy zainteresowani sposobami na to, jak możemy je uszczęśliwić oraz na to, jak sprawić, żeby nasz królik zawsze miał pod dostatkiem świeżego sianka.
Takie zwyczajne gadżety dla zwierząt są dobrym rozwiązaniem, kiedy chcemy zapewnić naszym domowym pieszczochom zajmującą rozrywkę, bądź upewnić się, że nie brakuje im niczego, czym mogłyby się bawić, albo co mogłyby jeść.
Nawet zwykła zabawka dla kota wykonana z filcu będzie interesującym projektem, dzięki któremu pokażemy naszemu czworonogowi, jak bardzo go kochamy i chcemy, żeby dobrze się czuł w naszym towarzystwie, jak i znajdziemy sposób, żeby produktywnie spędzał czas w samotności, zamiast zajmować się naszymi meblami.

Składniki:

  • Paśnik dla królika 0:26
  • Rękawica do drapania 1:13
  • Organizer dla zwierzaka 1:51
  • Pachnąca kocia zabawka 2:53
  • Torba do przenoszenia gryzonia 3:40
  • SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

Do poradnika Jak zrobić ciekawe gadżety dla zwierząt przypisano następujące tagi:

królik zwierzęta gryzonie zabawka dla kota gadżety dla zwierząt

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ciekawe gadżety dla zwierząt skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...