Jak zrobić coś fajnego - 10 prostych gadżetów do domu

Poradnik dodany przez: Tetryczny
7960 0

Gdy ma się trochę wolnego czasu, można zastanowić się, jak usprawnić domowe sprzęty. Powyższy filmik pokazuje, jak metodą diy wykonać przydatne przedmioty, które z całą pewnością znajdą swoje praktyczne zastosowanie w każdym domu.

Na początek zaprezentowane zostają proste gadżety do domu, jak przycisk SOS, który do którego wystarczy pociągnąć sznureczek, czy też jak wykorzystać takie rozwiązanie przy włamaniu do mieszkania. Następnie diy podpowiada, jak stworzyć świecznik z aluminiowej puszki.

Zastosowanie metody zrób to sam pozwala na stworzenie interesujących efektów, nawet w przypadków rzeczy, które pozornie utrudniają życie, ale w rzeczywistości stanowią doskonałe rozwiązanie codziennych problemów. Akcesoria do domu, które ten filmik pokazuje, są z całą pewnością praktyczne – np. jak wyjąć jedną zapałkę bez otwierania pudełka, jak wyczyścić blat z markera, jak oznaczyć początek taśmy albo jak wykonać gadżet, który zapobiegnie plątaniu się słuchawek.

Takie gadżety z całą pewnością będą doskonałym pomysłem dla tych, którzy szczególnie często napotykają takie problemy, a sami nie wiedzą, jak im zaradzić. Warto też wiedzieć, jak za pomocą kilku tricków stworzyć fajne rzeczy, które zaimponują znajomym. Uznają oni, że jesteśmy pomysłowi i mamy w zanadrzu jeszcze parę ciekawych i przydatnych life hacków.

Projekty zrób to sam warto też wykonywać, żeby zająć sobie czas albo sprawdzić, na ile sposobów można wykorzystać przedmioty codziennego użytku, które wydają się mieć tylko jedno zastosowanie. Można kombinować i testować różnorodne rozwiązania, tym samym ćwicząc kreatywność. 

Do poradnika Jak zrobić coś fajnego - 10 prostych gadżetów do domu przypisano następujące tagi:

gadżety diy gadżety do domu zrób to sam fajne rzeczy akcesoria do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś fajnego - 10 prostych gadżetów do domu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...