Jak zrobić coś z papieru - serce ze skrzydełkami

Poradnik dodany przez: MaFiloska
11139 0

Siemanko! 

Witajcie w kolejnej produkcji, która ma na celu przybliżenie Wam, czym jest origami!

Jak każda sztuka, tak i ta ma pewne reguły, których należy przestrzegać :). Tradycja nakazuje, aby modele wykonywane były z jednego, kwadratowego kawałka kartki papieru. Można używać także innych kształtów, czyli wielokątów, trójkątów lub prostokątów. 

Podczas składania nie powinno się używać nożyczek ani kleju... niestety proste origami nie zawsze jest na to pozwala, więc posiłkujmy się czym możemy :). 

Istnieje odmiana origami, która pozwana na wykonywanie  wielu elementów z różnych kartek papieru. Nazywa się to origami modułowym. 

Ja ze swojej strony chciałbym pokazać Wam jak zrobić fajne rzeczy z papieru, w tym wypadku serce ze skrzydełkami. Mam nadzieję, że origami krok po kroku, które zaprezentuję będzie tak przystępne, że zrobicie je od razu :). W końcu to tylko coś z papieru :). 

Filmik prezentujący sposób wykonania serca origami ze skrzydełkami jest moim ulubionym, w końcu serce można dawać na różne okazje, nie tylko na walentynki :). Jest to na tyle uniwersalny symbol miłości i naszego uczucia, że każda obdarowana osoba, bez względu na okres w jakim go dostaje powinna się cieszyć :). 

Potrzebne materiały to:

- 1 kwadratowa kartka (15 x 15 cm) iii to w zasadzie wszystko :). Aaaaaa najważniejszym składnikiem są umiejętności, które po prostu musicie nabyć :). Na szczęście wszystko przychodzi z czasem, dlatego ćwiczcie :). 

Odwiedź nasz profil na:

https://www.facebook.com/LubieTworzyc

https://plus.google.com/+LubieTworzyc

https://www.pinterest.com/lubietworzyc/

https://twitter.com/LubieTworzyc

https://www.instagram.com/lubie_tworzyc/

Do poradnika Jak zrobić coś z papieru - serce ze skrzydełkami przypisano następujące tagi:

origami proste origami rzeczy z papieru serce ze skrzydełkami origami krok po kroku coś z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić coś z papieru - serce ze skrzydełkami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...