Jak zrobić kartkę okolicznościową z kieszonką

Poradnik dodany przez: szeszelnik
5040 0

Niewiele istnieje takich rzeczy, które pod każdą postacią wzbudzają zachwyt. Ozdoby z papieru stanowią taki wyjątek, ponieważ niezależnie od wykorzystanej techniki, jesteśmy w stanie przygotować ujmujący i elegancki projekt z zakresu DIY. Nasza ręcznie robiona kartka będzie wyrazem wdzięczności, dowodem oddania, świadectwem zaangażowania, pokazem miłości, wszystkich tych emocji ujętych w drobnych gestach.
Ponieważ ozdoby z papieru bardzo przypominają pracę z różnego rodzaju projektami origami, powyższy filmik pokazuje nam kilka prostych etapów, jakie powinniśmy wykonać, aby móc cieszyć się naszą własną kartką okolicznościową. Jeżeli tylko mamy trochę czasu i lubimy zabawy typu origami krok po kroku, to ten filmik jest dla nas idealną okazją do spełnienia się twórczo.
To także doskonały pomysł na projekt na zajęcia origami dla dzieci na lekcjach plastyki, kiedy to dzięki kreatywnemu podejściu, uczniowie dowiadują się, jak samodzielnie przygotować prostą pamiątkę i jednocześnie szukać sposobów na wyrażenie siebie. Kartka okolicznościowa z okazji Dnia Babci, Dziadka, Mamy czy Taty to z pewnością świetny pomysł, aby twórczo spożytkować czas poświęcony na zajęcia plastyczne.
Takie gadżety powinny przypaść do gustu również tym, którzy lubią się realizować poprzez wszelkiego rodzaju robótki ręczne. Mają zwykłą kartkę z bloku technicznego, klej i nożyczki oraz kilka dodatkowych narzędzi będziemy w stanie przygotować piękne projekty origami i pamiątki okolicznościowe dla naszych najbliższych w dniu ich świata. Będzie to doskonały sposób na uczczenie ich święta i pokazanie nam, jak bardzo nam na nich zależy.

Blog: mishellka.com

Do poradnika Jak zrobić kartkę okolicznościową z kieszonką przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartkę okolicznościową z kieszonką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...