Jak zrobić kartkę okolicznościową z kieszonkami

Poradnik dodany przez: szeszelnik
6346 0

Różne okazje sprawiają, że pragniemy ofiarować innym pamiątki świadczące o naszej pamięci, będące dowodem naszej wdzięczności lub uczucia, którym darzymy osobę w centrum uwagi. Prosta kartka z pewnością stanowi idealne rozwiązanie, jeżeli chcemy przygotować właśnie tego rodzaju podziękowanie. Powyższy filmik pokazuje, jak w prosty sposób przygotować ozdoby z papieru.
Urodziny, rocznice, święta czy też szczególne okazje sprawiają, że wybieramy gadżety mają upamiętnić to wydarzenie w życiu. Czasami sięgamy po gotowe produkty, czasami wolimy przygotować coś samodzielnie, dlatego też ten filmik będzie dla nas doskonałą pomocą. Podobnie jak origami krok po kroku pokazuje, jak postępować z papierem, jak wycinać równe kształty, jak dekorować gotowy szablon. Dzięki temu taka kartka będzie wyglądała jeszcze lepiej i ciekawiej oraz będzie stanowiła dowód na to, że chcemy podarować drugiej osobie coś naprawdę wyjątkowego. Jest to bardzo dobry projekt origami dla dzieci, które mogą podarować rodzicom, dziadkom i innym bliskim osobom pięknie wykonane laurki.
Takie ozdoby z papieru sprawiają, że możemy się realizować twórczo, jednocześnie oszczędzając na kosztownych pamiątkach, które mogą nie przypaść do gustu obdarowanym. Jeżeli więc lubimy origami, powinniśmy także polubić te ręcznie robione kartki.
Podobne gadżety z pewnością będą imponowały i świadczyły o zaangażowaniu bardziej niż nawet najdroższy prezent, ponieważ poświęciliśmy czas na ich wykonanie, znalezienie inspiracji, pomysłu na to, jak udekorować szablon, jak nadać mu indywidualnego charakteru i czegoś, co będzie przywoływało na myśl naszą osobę i nasze uczucia.

BLOG: https://www.mishellka.com/

Do poradnika Jak zrobić kartkę okolicznościową z kieszonkami przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartkę okolicznościową z kieszonkami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...