Jak zrobić kartkę z kwiatem 3d

Poradnik dodany przez: szeszelnik
7818 0

Niezależnie od okazji, kartka okolicznościowa zawsze będzie piękną i trwałą pamiątką, świadczącą o pamięci i zaangażowaniu osoby, która ją wręcza. Dlatego też samodzielne przygotowanie takiego podarunku posiada podwójną siłę – pokazuje, że poświęciło się czas na wykonanie efektownej ozdoby z papieru, a także pamiętało się o zbliżającej się rocznicy, wyjątkowym dniu czy innej okazji do świętowania wartej wręczenia kartki.
Jednym z elementów takiej prostej, ale robiącej wrażenie ozdoby z papieru, jest kwiatek, który wykonuje się z kwadratowego kawałka wzorzystego bloku. Przygotowane w ten sposób origami można nakleić na przód, dzięki czemu taka prosta kartka okolicznościowa zyska nowy wymiar.
To także idealna okazja to tego, aby wykonać inspirujące origami dla dzieci, które będą miały przy tym dużo zabawy, a także prezent dla Mamy, Babci, Dziadka czy Taty z okazji ich święta, na urodziny koleżanki, czy inną sposobność. Może to być również tematyka zajęć kreatywnych czy terapii sztuką. Łatwa do naśladowania formuła origami krok po kroku pozwala na naśladowanie instrukcji zamieszczonej na filmiku, dzięki czemu nie trzeba posiadać dużego doświadczenia, zanim przystąpi się do pracy nad tym projektem. Wystarczy, że mamy pod ręką kolorowy papier, nożyczki, klej oraz różnorodne dodatki, aby wykonać piękne ozdoby z papieru.
Istnieje niezwykła siła w podarunkach, które wykonujemy własnoręcznie – takie gadżety cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób kreatywnych, a na dodatek mogą stanowi idealną okazję do zrealizowania się twórczo, ćwicząc kreatywność. Procentuje to nie tylko w przypadku naszych umiejętności manualnych, ale też w życiu osobistym i zawodowym.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCRkkRpYn6FclM8Ij307FxGw

Strona: https://www.mishellka.com/ 

Do poradnika Jak zrobić kartkę z kwiatem 3d przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartkę z kwiatem 3d skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...