Jak zrobić kilka fajnych rzeczy ze szczoteczki do zębów

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 20.03.2017 / 08:00
  • Odsłony: 2 194
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

eryk3319

Do poradnika jak zrobić kilka fajnych rzeczy ze szczoteczki do zębów przypisano następujące tagi:

W tym filmie możecie znaleźć kolejną porcję świetnych lifehacków, tym razem związanych ze.. szczoteczką do zębów. Zużyta szczoteczka to kolejny niepozorny przedmiot, któremu można nadać nowe życie, poczynając od przywrócenia jej do ponownej użyteczności, przez czyścidełko do powierzchni, aż po szczoteczkę ze zautomatyzowanym systemem nakładania pasty do zębów!
Są to fajne rzeczy do zrobienia w domu i kiedy nie mamy co robić w domu jak nam się nudzi to właśnie wykonanie tych przedmiotów może urozmaicić nam nasze popołudnie. Sposoby są proste, nie wymagają dużego nakładu pracy ani specjalistycznych sprzętów, a co najważniejsze są bardzo użyteczne.
Takie problemy jak rozróżnianie czyja szczoteczka należy do którego domownika można rozwiązać właśnie dzięki tym poradom. Często wystarczy po za wymienioną szczoteczką mieć przy sobie plastikową butelkę czy kawałek taśmy i gotowe! Jedynym ciężej dostępnym przedmiotem może być pistolet do kleju na gorąco, jestem jednak pewien, że któryś z sąsiadów na pewno z chęcią go nam pożyczy.

Te majsterkowe sposoby mogą być dobrym zabijaczem czasu nawet dla najmłodszych zapalonych inżynierów - połączenie świetnej zabawy z pożytecznym produktem. Więcej takich life hacków dotyczących szczoteczek do zębów możecie znaleźć na przykład w tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=EIrHNa0IAqs

Zapraszam też na mój kanał, do którego link znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/channel/UC0wLlx1ctUANvODNzx8jl7A
Jest tam wiele innych przydatnych filmów z prostymi domowymi trickami.

Kategoria: Majsterkowanie > Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kilka fajnych rzeczy ze szczoteczki do zębów skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków