Jak zrobić łódeczkę z kory

Poradnik dodany przez: 13kleszczy
7767 0

Technika jest to dziedzina polegająca na stworzeniu przedmiotów. Sprawdza się ona nie tylko jeśli mówimy o przedmiotach elektronicznych. Wszystko tak naprawdę co wykonujemy i z czym mamy do czynienia można uznać za dzieło techniki.

W dzisiejszym filmie przedstawię Wam jak stworzyć zabawki z drewna. Zabawki DIY z pewnością rozbudzą w Was kreatywność i chęć do działania. Z drewna możemy zrobić mnóstwo rzeczy i to nie tylko zabawki.

Ale wracając do nich. Zabawki z drewna to rzecz po prostu niesamowita. Są trwałe, estetyczne, a co więcej możemy je zrobić całkowicie sami. Nasze dziecko może być pewne, że rzeczy z drewna, które dostanie od nas będą bardziej trwałe niż łódeczka z papieru, a także tym podobne konstrukcje.

W tym filmie przedstawię Wam alternatywę dla łódeczki z papieru czyli łódeczkę z kory. Dodatkowo wykonane przez nas rzeczy będą oryginalne, więc żadne dziecko nie będzie miało takiej samej zabawki.

Rzeźbienie w drewnie dla początkujących, to nie tylko zabawa facetów, mogą to robić również kobiety, wystarczy chcieć :).

Do poradnika Jak zrobić łódeczkę z kory przypisano następujące tagi:

technika zabawki diy zabawki z drewna rzeczy z drewna łódeczka z papieru rzeźbienie w drewnie dla początkujących

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić łódeczkę z kory skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...