Jak zrobić magiczny stolik w prosty sposób

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
2351 0

Każdy z nas lubi otaczać się gadżetami, które nie tylko zaskakują wyglądem, ale stanowią też przedmiot podziwu odwiedzających nas znajomych, a także praktyczne i funkcjonalne meble do salonu czy meble do pokoju. W powyższym filmie prezentujemy salon inspiracje, dla wszystkich, którzy lubią odrobinę majsterkować, a technika pozwala im na wykonanie samodzielnie nowoczesnych mebli do salonu. Magiczny stolik do kawy będzie robił wrażenie unoszącego się w powietrzu mebla, dzięki zastosowaniu sprytnego tricku optycznego.
Stolik kawowy to ten mebel do salonu, który znajduje się niemal w każdym domu. Funkcjonalny i przydatny w razie spotkania z przyjaciółmi, których chcemy podjąć w naszym salonie, może stać się także wyjątkowym meblem, dzięki wykorzystaniu pomysłowej techniki. Tym razem prezentujemy inspiracje, jak przy wykorzystaniu techniki można stworzyć ze zwykłego stolika kawowego prawdziwie magiczny mebel do salonu.
Do stworzenia takich mebli do pokoju potrzebować będziemy: stolika kawowego, drewnianej płyty, wykładziny, wkrętów do drewna oraz czerwonej farby. Na początek od stolika odkręcamy dwie nogi i wycinamy z ich środka kawałki o długości sześciu centymetrów pod kątem dwudziestu stopni. Pozostawione elementy stolika malujemy na końcach czerwoną farbą. Następnie umieszczamy stolik na wykładzinie, od spody przykręcamy płytę tak, aby łączyła się ze stolikiem i dostawić odcięte kawałki. Całość sprawia wrażenie, jakby stolik unosił się w powietrzu, mamy więc gwarantowane wrażenie oryginalnych mebli do salonu zaskakujących wszystkich, którzy wpadają do nas w odwiedziny.

Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Do poradnika Jak zrobić magiczny stolik w prosty sposób przypisano następujące tagi:

technika inspiracje meble do salonu meble do pokoju salon inspiracje nowoczesne meble do salonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić magiczny stolik w prosty sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...