Jak zrobić nietypowy prezent walentynkowy

Poradnik dodany przez: lotos12
4264 0

Moje konstrukcje: http://tiny.pl/gd627

Subskrybuj: http://tiny.pl/gdv8r

Siemanko!

Już niedługo święto zakochanych, wiecie przytulańce, serduszka, okazywanie uczuć etc. Generalnie święto, a raczej dzień bardzo rozdmuchany, a przez to Wasza druga połówka nie odpuści i nie da Wam żyć kiedy o tym zapomnicie. Reklamy telewizyjne i radiowe tak w oczy się rzucają, że nie ma opcji tego przeoczyć, ale każdemu się to może zdarzyć :). Generalnie prezent na walentynki powinien być według mnie nietypowy, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Radość drugiej połówki jest ogromna kiedy dostaje coś czego inni nie mają :). 

Dlatego jeśli nie wiesz jaki prezent dla dziewczyny będzie odpowiedni, to trafiłeś wręcz idealnie! :) Sam borykałem się wielokrotnie z tym problemem, ale postanowiłem, że coś z tym zrobię :). Prezent na walentynki dla dziewczyny, który dzisiaj Wam pokażę będzie po prostu wspaniały i cudowny, więc polecam dotrwać do końca. 

Dla tych, którzy nie lubią czytać za wiele mamy skrócony opis :). 

Dziś przedstawiam ciekawy sposób na zrobienie prezentu na walentynki. Do budowy wykorzystałem stary obiektyw, żarówkę led, lupę i dużo słodyczy. Taki prezent samodzielnie wykonany na pewno zaskoczy nie jedna osobę. Walentynki są raz w roku więc zachęcam do robienia kreatywnych prezentów.

A teraz nieśmiała prośba, jeśli spodobał się Wam ten poradnik, to kliknijcie w guzik subskrybuj, a następnie zaznaczcie opcję dzwoneczka. Dzięki temu nie przeoczycie żadnej nowej produkcji :). 

Dodatkowo wszystkie pytania zadawajcie w komentarzach, bardzo chętnie na nie odpowiem. Jeśli będziecie mieli jakieś wątpliwości, to postaram się wszystkie je rozwiać :). 

 

Do poradnika Jak zrobić nietypowy prezent walentynkowy przypisano następujące tagi:

elektronika prezent na walentynki walentynkowe prezenty nietypowe prezenty jaki prezent dla dziewczyny prezent na walentynki dla dziewczyny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić nietypowy prezent walentynkowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...