Jak zrobić papierową dynię - origami

Poradnik dodany przez: bartoliniMG
2290 0

Z okazji Halloween szukamy ciekawych i pomysłowych ozdób, które moglibyśmy zawiesić w oknie, przystroić drzwi czy też użyć jako dekoracji mieszkania. Ozdoby z papieru w takim wypadku są bardzo popularną metodą na wykonanie takich elementów, a jeżeli dodamy do tego origami, otrzymamy eleganckie i pomysłowego dekoracje. Wystarczy nam kartka papieru w odpowiednim kolorze, żebyśmy po kilku minutach mogli cieszyć się czymś nietypowym i twórczym.
Jednak nawet origami dla dzieci wymaga cierpliwości i dobrego przygotować, stąd też ten filmik będzie doskonałą propozycją. Przejrzyście pokazuje, jak wykonać każde zgięcie, oraz krok po kroku przeprowadza nas przez meandry sztuki składnia papieru.
W podobny sposób możemy wykonać także inne dekoracje, nawet ubrania z papieru – możliwości są nieograniczone, pod warunkiem, że znamy podstawy i opanowaliśmy podstawowe techniki. Z tego filmiku z pewnością dowiemy się, jak przygotować efektowne ozdoby z papieru, które będą nam służyły jako atrakcja na przyjęcia halloweenowe, ale też jako jesienna dekoracja w domu.
Zatem jeżeli lubimy pracę z papierem albo jesteśmy fanami origami, to ta propozycja będzie właśnie dla nas. W kilka minut, dzięki instrukcji krok po kroku, będziemy w stanie wykreować własne dynie, które ozdobią nasze okna i drzwi w czasie imprezy halloweenowej. Takie origami dla dzieci to również świetna propozycja na zajęcia kreatywne albo lekcje plastyki w szkole. Są łatwe w przygotowaniu i nie wymagają wielkiego talentu, a dzieciom z pewnością sprawią sporą radość. Dlatego też nie wahajmy się, żeby skorzystać w nich przy pracy z najmłodszymi.

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/origami4ik/

SUB: https://www.youtube.com/user/origami4ik/?sub_confirmation=1

Do poradnika Jak zrobić papierową dynię - origami przypisano następujące tagi:

origami ozdoby z papieru origami dla dzieci krok po kroku ubrania z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić papierową dynię - origami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...