Jak zrobić papierowy hiacynt

Poradnik dodany przez: MaFiloska
11549 0

Hej! Zobaczcie dziś mój najnowszy filmik, zrobiony specjalnie dla Was, w którym prezentuję sposób na wykonanie papierowego hiacynta ;) Pokażę Wam ja zrobić kwiaty z papieru krok po kroku, bo z pewnością ta technika przyda się Wam kiedyś przy wykonywaniu innych papierowych kwiatów. Do wykonania tych oryginalnych i pięknych hiacyntów musimy zaopatrzyć się w potrzebne materiały takie jak:

- kolorowa kartka A4 w wybranym przez nas kolorze na płatki kwiatka;

- zielona kartka A4;

- patyczek do szaszłyków;

- nożyczki;

- klej w sztyfcie.

Papierowe kwiaty, które dziś chcę Wam pokazać, są niebanalną ozdobą dla domu. Bardzo lubię kiedy kogoś odwiedzam odnajdywać we wnętrzu ich mieszkania jakieś ciekawe, pomysłowe ozdoby dla domu, które mogę później wykorzystać aranżując przestrzeń u siebie. Moje kwiaty z papieru wykonane są za pomocą techniki origami. Origami to sztuka składania papieru, która pochodzi z Chin, rozwinęła się w Japonii i dlatego uważa się ją za tradycyjną sztukę japońską. W XX wieku ostatecznie ustalono, że w procesie robienia klasycznego origami nie należy ciąć, kleić i dodatkowo ozdabiać. Dziś tą techniką wykonam hiacynta. Hiacynt zaraz po tulipanie jest niekwestionowanym królem wiosny. Ta roślina cebulowa zachwyca nie tylko swoim oryginalnym wyglądem, ale i zapachem. Mój papierowy kwiat jest naprawdę podobny do żywej rośliny i niedość, że świetnie wygląda to jeszcze długo cieszy oko i nie więdnie ;)

 Odwiedź nasz profil na: https://www.facebook.com/LubieTworzyc https://plus.google.com/+LubieTworzyc https://www.pinterest.com/lubietworzyc/ https://twitter.com/LubieTworzyc https://www.instagram.com/lubie_tworzyc/

Do poradnika Jak zrobić papierowy hiacynt przypisano następujące tagi:

origami hiacynt kwiaty z papieru papierowe kwiaty ozdoby dla domu kwiaty z papieru krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić papierowy hiacynt skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...