Jak zrobić podwójną gwiazdę z papieru

Poradnik dodany przez: jusssi
6486 0

Gwiazdy należą do tradycyjnych motywów, które kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia. Obejrzyj poradnik i zobacz, jak zrobić ładne ozdoby do domu, wykorzystujące ten motyw. Gwiazda z papieru może być ciekawym pomysłem na własnoręcznie stworzoną dekorację. Przy odrobinie wyobraźni i wykorzystaniu różnych kolorów stworzymy oryginalne ozdoby, dzięki którym poczujemy świąteczną atmosferę.

Chociaż w sklepach możemy znaleźć ogromny wybór różnych bombek i łańcuchów, zawsze najlepiej wyglądają własnoręczne zrobione ozdoby choinkowe. W celu ich przygotowania możemy wykorzystać takie techniki, jak origami. Wbrew pozorom nie jest to zbyt skomplikowane. W tym poradniku zobaczymy jak prawidłowo zginać papier, żeby przygotować podwójną gwiazdę, która prezentuje się wyjątkowo efektownie, także na choince. Świąteczne dekoracje nie są bardzo pracochłonne. Wystarczy kilka chwil, kolorowy papier i klej, a stworzymy bardzo ładne gwiazdy, które możemy także przechować do następnego roku. Dekoracje świąteczne mogą być także oryginalne. Nie musimy powtarzać tych samych wzorów i pomysłów, wystarczy że samodzielnie zrobimy takie dodatki.

Zakup ozdób choinkowych często jest również dosyć dużym wydatkiem. Na szczęście bez problemu sami zrobimy ładne dekoracje, a przystrojone w ten sposób drzewko będzie się prezentować wyjątkowo oryginalnie. Gwiazda z papieru będzie wyglądać doskonale wśród zielonych gałązek świątecznego drzewka. Obejrzyj film i zobacz jak wykorzystać origami, żeby stworzyć taką oryginalną ozdobę dosłownie w kilka chwil z kawałka zwyczajnego, kolorowego papieru i odrobiny kleju. Świetne.

Do poradnika Jak zrobić podwójną gwiazdę z papieru przypisano następujące tagi:

origami ozdoby choinkowe świąteczne dekoracje dekoracje świąteczne gwiazda z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić podwójną gwiazdę z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...