Jak zrobić psi ring

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
3279 0

Domowy pupil musi mieć w domu miejsce tylko dla siebie, gdzie będzie mógł przechowywać swoje zabawki i gdzie będzie się znajdowało jego legowisko. Szczególnie pies lubi, kiedy zapewni mu się przestrzeń specjalnie dla niego – miękkie, wygodne i przygotowane z myślą o nim samym. Dlatego też, jeżeli lubimy majsterkowanie, możemy samodzielnie stworzyć ciekawą alternatywę tradycyjnego legowiska.


Wystarczy przygotować kilka kantówek ściętych pod kątem do odpowiednich wymiarów oraz trzy deski, które posłużą za podstawę legowiska. Po odpowiednim ich połączeniu kojec dla psa będzie prezentował się idealnie. Gdy dodamy do tego sznurki dookoła, otrzymamy idealnie dopasowany i wykonany z troską buda dla psa, w którym będzie on mógł od tej pory spędzać czas, gdy jego właściciel będzie poza domem lub pies będzie po prostu potrzebował czasu dla siebie.

W tym wypadku konieczne są specjalistyczne narzędzia ułatwiające majsterkowanie, dzięki czemu praca przebiegnie sprawnie i szybko, a rezultat przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania. Nasz pupil będzie nam wdzięczny za naszą troskę oraz będzie się cieszył, że ma miejsce tylko dla siebie.

Sprawi nam to także dużo satysfakcji, za zwierzęta, które mamy w domu mogą liczyć na osobisty upominek od swoich właścicieli. Zwłaszcza, gdy posiadamy trochę wiedzy i umiejętności, a majsterkowanie nie jest nam obce. Taka buda dla psa wcale nie zajmuje dużo czasu, a wygląda bardzo ciekawie i świetnie sprawdza się w małych pomieszczeniach – można dopasować jej rozmiary do wymiarów pokoju i wielkości pupila. Wszystko zależy od naszej inicjatywy i pomysłowości – filmik ten stanowi zatem doskonałą inspirację do dalszego eksperymentowania.

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Do poradnika Jak zrobić psi ring przypisano następujące tagi:

pies majsterkowanie zwierzęta buda dla psa kojec dla psa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić psi ring skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...