Jak zrobić pudełko na ładowarki i mieć spokój z kablami

Poradnik dodany przez: kinaa45
6371 0

Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1jTBfO9

Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula

Blog: http://ulapedantula.pl/

 

Siemanko!

Macie czasem problem z wystającymi kablami lub ładowarkami? Ja też miałam, więc postanowiłem sobie w bardzo prosty sposób z tym poradzić. Wymyśliłem, że je jakoś sprytnie ukryje. Nie mogło to być nic sztampowego, bo stwierdziłem, że gadżety do domu muszą mieć swój indywidualny styl i charakter. Mam nadzieję, że z dzisiejszego filmy wyniesiecie sporo ciekawych inspiracji na pomysły do domu.  

Jesteście ciekawi co pojawi się w kolejnych produkcjach? Zastanawiacie się jak osiągnąć zadowalający efekt? A może nurtują Was poruszane przeze mnie tematy? Przekonacie się w tym odcinku oraz w każdym kolejnym, że nie liczy się to jakim budżetem dysponujecie, tylko jak potraficie wykorzystać na przykład kolorowe pudełka :). W końcu liczy się kreatywność :). Mam nadzieję, że udowadniam to w swoich filmikach. 

A skoro o udowadnianiu czegoś mowa... fajne rzeczy do zrobienia w domu są po prostu fajne, ale z tego żadnych korzyści nie ma. Przepraszam, że mówię to bardzo prosto i dosadnie, ale dzięki Waszym subom coraz więcej osób może się do mnie zgłosić i dzięki temu będę miał większe możliwości rozwoju :). 

Dlatego klikamy guzik subskrybuj, następnie zaznaczamy dzwoneczek, który sprawi, że nie przegapicie żadnego filmu. Niestety czasami zdarza się tak, że po prostu nie damy rady czegoś obejrzeć, ale powiadomienie się pojawi i odkładamy to na później, wszytko fajnie tylko kiedy nie będziecie wiedzieli o nowej produkcji, to nikt zajrzy, a jak to mówią, wyświetlenia się muszą zgadzać :). 

Do poradnika Jak zrobić pudełko na ładowarki i mieć spokój z kablami przypisano następujące tagi:

gadżety do domu pomysły do domu fajne rzeczy do zrobienia w domu pudełko na ładowarki kolorowe pudełka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pudełko na ładowarki i mieć spokój z kablami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...