Jak zrobić srebrnego konia z papier mache

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
3663 0

Cześć,

dziś chcielibyśmy pokazać Wam jak samodzielnie zrobić figurkę konika z papier mache i postaram się też by wyglądała jak wykuta z metalu. Ja kocham konie, co pewnie niektórzy zauważyli i wydaje mi się, że wśród Widzów jest trochę miłośników koni, więc pokażę jak wykonać figurkę konika, ale tak samo można, oczywiście, wykonać figurkę kotka, pieska czy laleczki, co z pewnością będzie stanowiło ciekawą dekoracje do domu, zobaczcie filmowy poradnik naszego autorstwa, w którym prezentujemy Ci cały proces krok po kroku, dzięki czemu bez większych trudności uda Ci się skomponować ciekawe i ambitne rzeczy z papieru i przekonasz się, że nie jest to tak trudne, jak w pierwszej chwili mogłoby się nam wszystkim wydawać. Dlatego serdecznie zapraszam Cię do oglądania i widzimy się już wkrótce w kolejnych ciekawych odcinkach, w których zaprezentujemy Wam nietuzinkowe sposoby na uporanie się z rzeczami do dekoracji do domu i naprawdę masę innych ciekawych rozwiązań, które pozwolą Ci rozwinąć kreatywność, a także manualny warsztat, bo przecież bez tego trudno zająć się takim hobby na poważnie, ale jak wiadomo bez pracy nie ma kołaczy więc z pewnością dzięki systematycznym ćwiczeniom osiągniesz perfekcję.

Jeśli zastanawiasz się, co na prezent, to taka potencjalna dekoracja do domu może być wspaniałym rozwiązaniem. Jak zrobić coś fajnego w domu? Zobaczcie nasz film!

Pokazuje krok po kroku, jak zrobić konika o wyglądzie starego serbra z papier mache, na tekturowej podstawie. Więcej informacji i pomysłów na moim blogu: Pomysły plastyczne dla każdego DiY - Joanna Wajdenfeld http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak zrobić srebrnego konia z papier mache przypisano następujące tagi:

modelarstwo dekoracje do domu co na prezent papier mache rzeczy z papieru jak zrobić coś fajnego w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić srebrnego konia z papier mache skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...