Jak zrobić stylową kopertę

Poradnik dodany przez: bartoliniMG
6338 0

Przygotowanie nawet najprostszej ozdoby z papieru wiąże się z zaangażowaniem sporych pokładów cierpliwości. Powinniśmy dowiedzieć się, jakiego rodzaju kartki powinniśmy używać oraz jak powinna wyglądać kolejność zgięć. Ostatnią kwestię możemy rozwiązać, oglądając powyższy filmik. Dowiemy się z niego, jak przygotować dekoracje z papieru, które pozwolą nam zaprezentować się przed osobami, którym taką kopertę wręczymy.
Jest to ciekawy i niezwykle oryginalny sposób na wskazanie gościom miejsc, przekazanie krótkiej wiadomości czy propozycji biznesowej. Świetnie sprawdza się także jako dodatek do prezentu w formie zastępstwa za tradycyjną kartkę. Możemy takie ozdoby z papieru wykorzystać na różne sposoby, w zależności od naszych potrzeb, chęci i kreatywności.
Wideo prezentuje krok po kroku, jak powinny przebiegać zgięcia, gdzie należy wsunąć konkretną część, żeby utworzyć kieszonkę. Precyzyjne dopasowanie krawędzi to klucz do udanego przygotowania origami, dlatego powinniśmy szczególnie uważać na dokładność, z jaką łączymy ze sobą poszczególne elementy. Dzięki temu zapobiegniemy zniszczeniu całego projektu oraz sprawimy, że będzie on wyglądał perfekcyjnie.
Wszelkiego rodzaju ozdoby z papieru, jakie stworzymy dzięki filmikowi, nadają się na zajęcia tematyczne, lekcje kreatywności bądź projekty twórcze wykonywane w wolnym czasie. Jest to doskonałe origami dla dzieci, które mogą własnoręcznie stworzyć piękny prezent z okazji Dnia Mamy, Babci, Taty czy Dziadka, na urodziny bądź rocznice. Świetnie nadaje się również jako prosty upominek z papieru, jaki podarujemy po udanym spotkaniu biznesowym. Elegancka forma i odpowiednio dobrany kolor sprawią, że wrażenie będzie jeszcze większe. 

Do poradnika Jak zrobić stylową kopertę przypisano następujące tagi:

origami z papieru ozdoby z papieru origami dla dzieci krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stylową kopertę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...