Jak zrobić survivalowy nóż obozowy

Poradnik dodany przez: SJ-knife
3275 0

Dane techniczne:
Stal O2/NMV zahartowana na ~59 HRC
Grubość 4.4 mm
Długość całkowita około 250mm
Długość ostrza około 130 mm
W najszerszym miejscu około 40 mm
Na rękojeści: g10 skręcane na nierdzewne imbusy M5

Wykończenie to acid-stonewash zwany też blackwash, które poprawia odporność na korozję noża.

Pochewka wykonana z szarego kydexu. Otwory pozwalają na zamocowanie tec-locka.

Nóż dostępny w wielu konfiguracjach kolorystycznym- szczegóły w wiadomości prywatnej.

Projekt powstał w oparciu o mój stary projekt z przed 3 lat, wprowadziłem trochę modyfikacji i powstał Szeptun!

Kontakt:

https://www.facebook.com/SJ-knife-653676734768264/

[email protected]

Jeżeli lubimy majsterkowanie, z całą pewnością ten filmik będzie dla nas okazją do nabycia bardzo pożytecznych umiejętności z zakresu militaria i przetrwanie. Po obejrzeniu tego tutorialu będziemy w stanie samodzielnie wykonać nóż myśliwski, który będzie się doskonale prezentował i będzie użyteczną bronią wykorzystywaną w trakcie akcji typu survival.

Jest to instrukcja wykonania solidnego narzędzia obronnego i praktycznego, dzięki któremu zdołamy przetrwać w buszu, a także ciekawe hobby dla faceta.
Dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są tą tematyką, takie wideo będzie niezwykle pomoce, również jako wskazówka do wyboru narzędzi i maszyn potrzebnych do tego niecodziennego sposobu na spędzanie wolnego czasu albo pracę zawodową.
Dzięki metodzie zrób to sam jesteśmy w stanie dopasować wymiary i design do naszych potrzeb oraz ogólnego poczucia estetyki. Praktyczne wymiary dopasowane do naszej dłoni to z pewnością niezwykle ważna zaleta, jaką powinien posiadać nóż myśliwski.
Poręczny, wytrzymały i ostry – to kolejne z nich, o które powinniśmy zadbać w trakcie jego konstruowania. Z myślą o tym, jak przebiega survival w ekstremalnych warunkach, wiemy, w jaki sposób przygotować się do niego i opracować pomocną broń, która może w przyszłości uratować nam życie.
Jednak także jako hobby dla faceta sprawdzi się doskonale, ponieważ w połączeniu ze smykałką do majsterkowania, jesteśmy w stanie zaprojektować dowolne narzędzia, jakie znajdą zastosowanie w naszym garażu i podczas akcji typu survival. Pomaga także zaznajomić się z podstawową anatomią noża i zyskać przewagę w bezpośredniej konfrontacji z zagrożeniem.

Do poradnika Jak zrobić survivalowy nóż obozowy przypisano następujące tagi:

survival militaria zrób to sam hobby dla faceta nóż myśliwski

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić survivalowy nóż obozowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...