Jak zrobić świąteczny wieniec z wiekowych kartek papieru

Poradnik dodany przez: ligojka88
17521 0

Oto jedna z propozycji wykonania ozdoby świątecznej w której wykorzystane zostaną kartki papieru i szyszki. Taki pomysł na ozdoby świąteczne jest prosty w wykonaniu ale zajmuje trochę czasu. Niestety w godzinkę raczej się nie uwiniesz. Tak czy inaczej sprawdź czy Ci się podoba i jeśli tak to niech wieniec ozdobny który Ty zrobisz tym sposobem będzie jeszcze ładniejszy. 

Dodatkowo polecam gorąco najpierw wykonać postarzanie papieru i dopiero potem złożyć wieniec ozdobny według pomysłu zawartego w tym poradniku. A postarzanie kartek znajdziecie w innych poradnikach na tym profilu. wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na stronie. 

Poza tym, zamiast szyszek można użyć bombek (fajnie wyglądają złote) i wtedy taki wieniec ozdobny będzie jeszcze mocniej pasował jako dekoracja na święta. Wielkość nie ma aż tak dużego znaczenia ale małe takie ozdoby będą raczej średnio wyglądać. Celujcie raczej w większe rozmiary. 

Zapraszam do tego poradnika i do wykonywania ozdób świątecznych własnymi siłami

Składniki:

  • Wymiary kartonu to 30x30 cm
  • Kartki
  • Klej na gorąco
  • Szyszki

Do poradnika Jak zrobić świąteczny wieniec z wiekowych kartek papieru przypisano następujące tagi:

technika ozdoby świąteczne ozdoby na święta postarzanie papieru dekoracje świąteczne wieniec ozdobny stare kartki postarzanie kartek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić świąteczny wieniec z wiekowych kartek papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...