Jak zrobić torebkę ozdobną z papieru

Poradnik dodany przez: milina343
21491 0

Torebka z papieru wykonana w tej wersji i tej wielkości może być przykładowo dekoracją ślubną na której będą imienne oznaczenia miejsc w których gdzie kto siedzi lub też coś takiego może być torebką dla lalki. Tutaj już wtedy można skorzystać z całej palety kolorów i można mocno sobie zaszaleć z wzorami jakie mają się znaleźć na takiej torebce z papieru

Ten pomysł i to wykonanie nie jest "czystym" origami, a to dlatego, że używamy w pewnym momencie nożyczek i kleju. Ale nie chodzi o to, że tylko najlepsze pomysły i projekty są wykonane w stylu origami, ponieważ można wykorzystać techniki origami do stworzenia własnie czegoś takiego. Dekoracje z papieru to także coraz popularniejszy pomysł na święta i na ozdoby choinkowe. W tym przypadku można do takich małych torebek z papieru powkładać pojedyncze słodycze, cukierki albo gumy do żucia. Pieniążki też się zmieszczą tam :)

Zobaczcie jak to wygląda i mam nadzieję, że takie wykonanie torebki papierowej bardzo wam się spodoba i też ją zrobicie.

Składniki:

  • Kwadratowa kartka

Do poradnika Jak zrobić torebkę ozdobną z papieru przypisano następujące tagi:

origami dekoracje z papieru torebka z papieru torebka papierowa dekoracje ślubne torebka dla lalki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić torebkę ozdobną z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...