Jak zrobić zakładkę do książki w kształcie motyla

Poradnik dodany przez: ilona2309
16334 0

Film jest instrukcją, która pokazuje jak krok po kroku należy wykonać zakładkę do książki w kształcie motylka. Origami tutaj nam mocno pomaga, ponieważ to złożenie jest oparte własnie na klasycznym przykładzie (sposobie) zrobienia z kwadratowej kartki papieru motyla. Z papieru w podobny sposób można wykonać inne rzeczy które z powodzeniem mogły by być bardzo ładnymi zakładkami do książek, jednak motylek origami chyba tutaj najlepiej się sprawdza. 

Jeżeli chodzi o szczegóły tego papierowego motyla to wykonany został z kwadratowej kartki o długości boku 15 cm. Natomiast po złożeniu, nasz papierowy motyl ma wymiary 11 na  8 cm. Możecie sami zmierzyć czy będzie dobry, czy może za duży lub za mały. Oczywiście jeśli chcecie to można wykorzystać większą kartkę papieru lub mniejsza aby odpowiednio dopasować rozmiar efektu końcowego do swoich potrzeb i wymagań.

Zapraszam do obejrzenia tego poradnika i do zrobienia zakładki do książki w kształcie motylka. Kolor oczywiście dowolny. Zapraszam i pozdrawiam.

Do poradnika Jak zrobić zakładkę do książki w kształcie motyla przypisano następujące tagi:

origami zakładka do książki origami pomysły motyl z papieru motylek origami papierowy motyl zakładka do książek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zakładkę do książki w kształcie motyla skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...