Zapałki i 18 ciekawych pomysłów na ich wykorzystanie

Poradnik dodany przez: Tetryczny
13022 0

Wykorzystując diy można zrobić naprawdę fajne rzeczy i to niewielkim kosztem. diy to także ciekawy pomysł na spędzanie wolnego czasu, jak i nowe hobby, który będziemy mogli pochwalić się przed naszymi bliski oraz znajomymi
Niepozorna paczka zapałek pozwoli na wykonanie wielu przedmiotów. Korz takiej zabawy jest naprawdę niewielki. Potrzebna nam będzie paczka zapałek. Wykorzystując zwykłe zapałki można wykonać np. stojak na telefon.
Zapałki będą stanowiły podporę, co sprawdzi się jeżeli będziemy chcieli wykonać np. selfie. Pokruszone główki zapałek mogą być wykorzystane także jako izolacja, jednak tutaj należy uważać i nie wykorzystywać tego jeżeli nie ma pojęcia się o elektryce. Wypalona do połowy zapałka może stanowić kompas, w połączeniu z nawigacją telefony komórkowego. Zapałki sprawdzą się także podczas surwiwalu, można przy ich pomocy się ogrzać, a także wykonać świeczkę. Tutaj potrzebny nam będzie jeszcze wosk. Zatem jak zrobić świeczkę? Tutaj wykorzystamy wszystkie zapałki z pudełeczka, owijamy je, następnie na górę nalewamy wosk i gotowe. Wykorzystując zapałki można również wykonać wiele miniaturowych budowli. Wymaga to jednak precyzji i dużego zaparcia, gdyż praca jest dosyć mozolna i długa. Wszystkie główki zapałek muszą być wypalone, następnie łączymy je ze sobą przy pomocy kleju. Najlepiej użyć kleju z pistoletu, którego aplikacja jest zdecydowanie łatwiejsza. Teraz pozostaje nam złączyć wszystkie elementy i poczekać, aż całość wyschnie. Nadmiar kleju najlepiej usunąć przy pomocy papieru ściernego. Jednak należy to robić bardzo ostrożnie.

Do poradnika Zapałki i 18 ciekawych pomysłów na ich wykorzystanie przypisano następujące tagi:

zapałki jak zrobić diy paczka zapałek fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Zapałki i 18 ciekawych pomysłów na ich wykorzystanie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...