Jak skutecznie podrywać dziewczyny

Jak skutecznie podrywać dziewczyny

Chcesz poderwać dziewczynę, ale nie wiesz jak? Przede wszystkim musisz poznać znaki, które ułatwią Ci rozpoznanie, że masz jej zainteresowanie. Później możesz przystąpić do działania.

Krok 1

Na początku warto zapoznać się ze znakami, które świadczą o tym, że podobasz się dziewczynie i masz jej zainteresowanie. Kobiety wysyłają znaki głównie oczami. Weźmy dla przykładu sytuację, w której mijasz dziewczynę i wasze spojrzenia spotykają się, ona patrzy Ci się głęboko w oczy, a następnie uśmiecha. Taki prosty gest, ale może być on oznaka zainteresowania.

Krok 2

Podobna sytuacja może wydarzyć się w pociągu, tramwaju lub autobusie, kiedy to dziewczyna bez powodu siada blisko Ciebie, to również może być oznaka zainteresowania Twoją osobą.


W sytuacji, gdy dziewczyna znajduje się w Twoim towarzystwie i nagle zaczyna poprawiać sobie włosy, kręcić się, robić makijaż i ogólnie robić wszystko, żeby zwrócić Twoją uwagę.

 

W takich sytuacjach nie ma co czekać, trzeba tylko działać, pierwszy krok należy do Ciebie. Nie ma co czekać, aż dziewczyna do Ciebie podejdzie i sama zagada.

Krok 3

Pamiętaj, aby rozmowę przeprowadzić z uśmiechem, odpowiednim spokojem i luzem. Owszem ta sztuka może okazać się trudna na początku, ale warto ćwiczyć. Możesz spróbować poćwiczyć trochę przed lustrem w domu. Pamiętaj, że ma być to bardzo normalna rozmowa, jak byś rozmawiał z przyjacielem lub kumplem. Nie próbuj szpanować, udawać zdesperowanego lub wywyższać się. Musi to być spotkanie na równi, więc narcyzm i kompleksy (nawet jeśli masz) lepiej zachować dla siebie. Ważne jest też, żebyś nie przeklinał, po co robić złe wrażenie już na wstępie? :)

Krok 4

Oczywiście nigdy nie masz pewności, że taka akcja skończy się sukcesem. Możesz źle odczytać sygnały, albo najzwyczajniej w świecie zostać odrzucony. Nic nie szkodzi, po prostu nie traktuj tego osobiście. Przede wszystkim nie poddawaj się i działaj dalej. Powodzenia!

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak rozpocząć podryw na ulicy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak skutecznie podrywać dziewczyny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!