Jak spędzić Sylwestra w pracy

Jak spędzić Sylwestra w pracy

Nie każdy posiada taki przywilej i nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus jakim jest wolne w noc sylwestrową. Niektórzy muszą niestety pracować, gdyż właśnie w tą wyjątkową noc wypadł im dyżur. Jednak sylwester spędzony w pracy nie musi być klapą. Wszystko zależy od ciebie!

Krok 1

Zazwyczaj te osoby, które zostają na dyżurze nie są same. Takich osób jest zapewne co najmniej kilka. Umów się z towarzyszami, że przygotujecie mały poczęstunek bez alkoholu. Niech każdy przygotuje coś do jedzenia. Podzielcie role. Jeden niech przyniesie sałatkę, drugi koreczki, a trzeci ciasto. O ile jest taka możliwość, puśćcie cicho muzykę. 

Krok 2

Aby urozmaicić tę sylwestrową noc, pograjcie w gry towarzyskie. Zaproponuj współpracownikom Monopol, Scrabble czy Kalambury. Dzięki temu lepiej się poznacie i zintegrujecie. 

Krok 3

Jeżeli na miejscu pracy jesteś całkowicie sam, rozpieszczaj sam siebie. Przygotuj coś pysznego do jedzenia, czego nie jesz na co dzień. Wielkim plusem jest fakt, że rano będziesz rześki i wyspany a cała reszta obudzi się z wielkim kacem gigantem!

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak spędzić Sylwestra w pracy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!